Tabloid: skandal w rodzinie królewskiej. Kate i William się rozwiodą?

Hanna Skowron 26.04.2019
Kate i William
Fotografia: PETER BYRNE/AFP/East News

Magazyn "Globe" donosi o poważnym kryzysie w małżeństwie książąt Cambridge.

Podczas gdy oczy całego świata skierowane są w kierunku Meghan Markle i upragnionego potomka księżnej i księcia Sussex, światowe media zmroziła nagle niepokojąca informacja. Według magazynu "Globe" William i Kate się rozwodzą. Czyżby szykował się skandal w rodzinie królewskiej?

Zobacz także: William i Harry żyją w konflikcie! Królowa Elżbieta próbuje pogodzić wnuków 

Wszyscy znamy losy związku Lady Di i księcia Karola. Następca tronu nigdy nie zrezygnował ze swojej pierwszej miłości Camilli Parker Bowles. Kryzys narastał latami, aż w końcu para podjęła decyzję o separacji i rozwodzie. Od kilku miesięcy do mediów docierają informacje, jakoby w małżeństwie Kate i Williama też nie działo się najlepiej. Czyżby historia miała się powtórzyć?

Tabloid: William zdradził Kate. Dojdzie do rozwodu?

"Globe" donosi o poważnym kryzysie w związku Kate i Williama. Para miała już nawet podjąć decyzję o rozwodzie. Ten dramatyczny krok, według tabloidu, ma być spowodowany niewiernością księcia Cambridge. Jak informuje magazyn, już od kilku tygodni w otoczeniu rodziny królewskiej mówi się o tym, że William zdradził Kate z jej przyjaciółką Rose Hanbury.

Tabloid powołuje się na informatorów z Pałacu Kensington. Podobno William od lat wspominał znajomym o tym, że to Rose miała stać u jego boku na ślubnym kobiercu. Księżna Kate ma być na tyle upokorzona plotkami o romansie, że zażądała rozwodu. Według "Globe" para porozumiewa się już w sprawie podziału majątku i opieki nad dziećmi.

Myślicie, że jeszcze się dogadają?

Zobacz także: Są pierwsze zdjęcia z filmu o Harrym i Meghan. Aktorzy wyglądają jak para książęca! 

Interesujesz się tematyką rodziny królewskiej? Te filmy i seriale mogą ci się spodobać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów