Maffashion zaliczyła wpadkę w rozmowie z Magdą Mołek. Źle zinterpretowała znane powiedzenie

Redakcja 06.07.2017
Magda Mołek, Julia Kuczyńska
Fotografia: ONS

Blogerka modowa zupełnie nie zrozumiała, o co pyta dziennikarka. 

Maffashion, jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, który ukazał się na łamach "L'Officiel". Przy okazji wywiadu wzięła również udział w sesji zdjęciowej, a jedno z jej zdjęć trafiło na okładkę magazynu. 

Rozmowa dziennikarki z blogerką promowana była jako "mocny wywiad", godny przeczytania. Niestety, przez niektórych został uznany za "rozczarowujący". Nie obyło się również bez wpadki, którą zaliczyła Julia Kuczyńska. Kiedy dziennikarka zapytała ją o znane przysłowie, Maffashion chyba nie do końca je zrozumiała.

Myślisz, że szata zdobi człowieka? - zapytała Magda Mołek. 

Zdobi, ale czasem może też oszpecić. Może dodać uroku albo zmodyfikować sylwetkę, a czasem też jej zaszkodzić. Umiejętnie dobrany strój zdobi człowieka - odpowiedziała Julia Kuczyńska. 

Wielka wpadka?

Cóż, wszystko wskazuje na to, że Maffashion kompletnie nie zrozumiała popularnego powiedzenia, a wprost przeciwnie - odczytała je bardzo dosłownie. To jednak nie koniec. Gdy Magda Mołek zapytała blogerkę co myśli, gdy patrzy w lustro, ta udzieliła mało rezolutnej odpowiedzi. 

Czy dziś jestem opuchnięta, czy nie jestem opuchnięta (śmiech). Nie, nie żartuję - odpowiedziała Maffashion. 

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że czytelnicy magazynu nie do końca byli zadowoleni, że na okładce nowego numeru znalazła się właśnie Julia Kuczyńska. Być może miało to wpływ na odbiór wywiadu. 

W porównaniu do poprzednich okładek to dość radykalna zmiana - napisał internauta na Facebooku "L'Officel".

Maffashion? Naprawdę? - dodał kolejny.

Chyba nie na taką okładkę większość z nas czekała. 

Troszkę rozczarowujący wywiad, przynajmniej dla mnie. Miało być elitarnie, z klasą, a mamy na okładce idolkę 15-latek i gwiazdę eventów w centrach handlowych. Szkoda. 

Oczywiście, pojawiają się również komentarze internautów, którzy twierdzą, że wybór Julii Kuczyńskiej na okładkę był strzałem w dziesiątkę, wywiad jest niezwykle ciekawy, a sesja zdjęciowa godna uwagi. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów