Maffashion pokazuje brzuch tydzień po porodzie! "Tak wygląda brzuszek - taki może trzeci miesiąc, czwarty, piąty?"

Zuzanna Morska 18.09.2020
Maffashion
Fotografia: VIPHOTO/East News

Blogerka zaledwie tydzień temu po raz pierwszy została mamą. Teraz pokazała, jak zachowuje się jej ciało po ciąży.

Julia Kuczyńska - znana głównie jako Maffashion - i jej ukochany Sebastian Fabijański 10 września zostali rodzicami. Para powitała na świecie synka, którego zdjęciami pochwaliła się na Instagramie.

Wcześniej oboje bardzo długo utrzymywali informację o ciąży w tajemnicy. Teraz jednak postanowili podzielić się swoim szczęściem. Julia ostatnio w mediach społecznościowych zdradziła co nieco na temat tego, jak się czuje jako mama i przy okazji postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało po ciąży! W końcu jakaś gwiazda zdobyła się na taką szczerość.

Maffashion pokazuje brzuch tydzień po porodzie

Maff zdobyła się ostatnio na uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącej tego, jak się czuje w nowej roli. Gwiazda pokazała kilka gadżetów, które kupiła dla maluszka. Pokazała też słodkie ubranka, które jej synek będzie nosił.

Przy okazji blogerka nagrała film, który z pewnością zainteresuje wiele kobiet w ciąży, ale nie tylko. Julia pokazała bowiem, jak wygląda jej ciało tydzień po porodzie!

Jeszcze pokazuję coś, bo zawsze mnie to ciekawiło, jak zachowuje się ciało po ciąży, jak szybko dochodzi się do siebie. Moją sylwetkę mniej więcej kojarzycie. Tu nadmiar skóry. Tak wygląda brzuszek - taki może trzeci miesiąc, czwarty, piąty? Nie wiem, ale coś w tym stylu - powiedziała, prezentując brzuszek, który jeszcze nie jest płaski.

Blogerka wyznała, że jest niesamowicie szczęśliwa i zakochana po uszy. Zdradziła, że była gotowa do tej roli od dawna, ale też przy okazji dodała, że nie będzie zdradzać wszystkiego związane z macierzyństwem. Zaspokoiła jednak ciekawość fanów dotyczącą tego, jak zmienia się ciało kobiety już po ciąży.

Nic więcej nie pokazuję, ale po prostu wiem, że takie rzeczy ludzi interesują. Jak się wygląda po ciąży, jak szybko człowiek wraca po ciąży do siebie. Ćwiczyć na razie nie można. Połóg trwa sześć tygodni, ale to też zależy, u każdej kobiety inaczej, więc jeszcze raz możecie sobie spojrzeć, dla mnie bez problemu - dodała.

Naszym zdaniem to rewelacyjny gest, a mało która gwiazda się na taki decyduje.

maff1
Fotografia: instagram.com/maffashion_official/
mff2
Fotografia: instagram.com/maffashion_official/

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów