Maffashion na okładce znanego magazynu nie przypomina siebie. "Oszpecili cię"

Katarzyna Leszczyńska 27.06.2018
Maffashion
Fotografia: Instagram/maffashion_official

Kariera Maffashion prężnie się rozwija. Blogerka pojawia się na okładkach znanych czasopism. Ostatnia z nich nie spodobała się internautom a zwłaszcza retusz.

Na najnowszej okładce magazynu "VIVA!" pojawiła się jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych, Maffashion. Efektami współpracy z czasopismem pochwaliła się na swoim Instagramie. Pod postem internauci wyrazili swoją opinię na ten temat. Wielu z nich twierdzi, że zdjęcie blogerki zostało nadmiernie przerobione graficznie.

Zobacz także: Oto najmodniejszy makijaż tego lata! Zrobisz go w 5 minut!

Maffashion na najnowszej okładce "VIVY!" pozuje w czerwonym kostiumie kąpielowym na plaży. Blogerka jest bardzo szczupła, przez co prezentuje się naprawdę rewelacyjnie w bikini.  

Aaaa! Od dziś w sprzedaży! Moja nowa okładka do letniego wydania @viva_magazyn – cieszyła się Maffashion na Instagramie.

Julka na okładce ma bardzo mocny makijaż, w związku z czym wygląda nieco inaczej niż na co dzień, ponieważ z reguły nie pozwala sobie na tak wyrazisty make-up. To nie do końca przypadło do gustu jej fanom.

Internauci zarzucają Maffashion retusz

W wielu komentarzach internauci pisali pochlebne słowa dotyczące okładki. Pojawiła się jednak również znaczna ilość opinii, że zdjęcie jest nadmiernie wyretuszowane. Zdaniem fanów Maffashion, blogerka na tej fotografii wygląda starzej i nie przypomina samej siebie.

Ja się zastanawiam, kto jest na tej okładce…

Zupełnie jak nie Ty. Kiepska ta okładka…

Maff, co oni ci zrobili? Jesteś tysiąc razy ładniejsza niż tu! Oszpecili cię.

Maffka, co oni Ci zrobili?! Wyglądasz na co najmniej 20 lat starszą i to jeszcze z wieloma poprawkami, fotograf totalnie zabrał Ci młodość i twoją piękną urodę.

Matko, jaki Photoshop!

Okładka sama w sumie mega fajna, jednak troszkę przesadzili z Photoshopem.

Tego typu komentarzy jest znacznie więcej. Blogerka postanowiła się do nich odnieść i nieco wytłumaczyć szczegóły sesji zdjęciowej.

Miało być inaczej! No i w końcu super kobieco. Tak chcieliśmy. Jeśli wyglądam tu na 40 lat, to może faktycznie jest "postarzone". Jeśli natomiast wyglądam na 30 to kurde może w końcu dla niektórych nie będę już 20-latką. (…) To nie retusz zmienił twarz, a makijaż który jest zupełnie inny niż ten, jaki ja ewentualnie robię.

A wy jak myślicie? To Photoshop czy makijaż? Naszym zdaniem zdjęcie jest bardzo naturalne, mimo mocnego wizażu.

Zobaczcie najmodniejsze stroje kąpielowe na lato 2018

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów