Maffashion rozstała się z narzeczonym! Nagrali wideo dla fanów: "Siedziało to w nas od dłuższego czasu"

Zuzanna Morska 30.10.2019
Maffashion i Czarek Jóźwik
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Tego chyba nikt się nie spodziewał!

Maffashion i Czarek Jóźwik już nie są razem. Blogerka modowa i youtuber, który zasłynął dzięki kanałowi Abstrachuje, nagrali dla fanów wideo, w którym wyjaśniają powody tej decyzji. Oboje twierdzą, że pozostaną przyjaciółmi.

Maffashion rozstała się z narzeczonym

Maffashion i Czarek Jóźwik byli parą przez 4 lata. I choć od dawna pojawiały się plotki, że przechodzą kryzys, sami zainteresowani tego nie potwierdzali. Co więcej, w pewnym momencie ucięli spekulacje, wstawiając do sieci romantyczne zdjęcia z kampanii perfum i ze wspólnego wyjazdu.

Wygląda jednak na to, że w ich związku od dawna źle się działo. Dlatego też oboje postanowili go zakończyć. Narzeczeni - bo Czarek w 2016 roku oświadczył się Julce - nagrali nawet dla fanów specjalne wideo, w którym tłumaczą, skąd ta decyzja.

O sytuacji poinformowali na Instagramie. Okazuje się, że nagranie przygotowali spontanicznie - bezpośrednio po tym, kiedy w barze sushi zakończyli związek.

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej o tym powiedzieć. (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi - powiedział Jóźwik.

Maff nie była w stanie powstrzymać emocji i głównie się uśmiechała. Dodała jednak, że ostatnie lata były cudowne, a sam Czarek jest świetną osobą.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy z początku w ogóle nie dowierzali tej dwójce. Skoro jednak ani Maffashion, ani youtuber nie sprostowali, że to tylko zabawa, czas najwyższy się z tym pogodzić.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów