Maffashion cierpiała na depresję. "Usychałam w środku"

Redakcja 27.03.2017
Maffashion
Fotografia: ONS

Julia jest przykładem na to, że zmiany w życiu są potrzebne. 

Maffashion chorowała na depresję. to z pewnością blogerka modowa na światowym poziomie. Julia Kuczyńska doceniana jest przez renomowane magazyny takie jak "Elle" czy amerykański "Vogue". Droga do sukcesu nie była jednak usłana różami.

Wizerunek Julii Kuczyńskiej jest konsekwentny. To szczęśliwa i piękna dziewczyna, której niestraszne są przeciwności losu, czy to, że cierpi na chorobę tarczycy Hashimoto, o czym dowiedziała się niedawno.

Okazuje się, że w przeszłości, kiedy mieszkała w rodzinnym Złotowie, zanim polscy fani mody poznali ją jako Maffashion, blogerka zmagała się z depresją. Tym odważnym wyznaniem podzieliła się ze swoimi fanami na Snapchacie.

Jak pracowałam w Złotowie, w jednej i w drugiej firmie, niby wszystko było w porządku. Pracowałam, oprócz tego studiowałam, miałam faceta, ale jednak coś mnie tłamsiło. Miałam lekkie stany depresyjne, albo może nie takie lekkie, bo miałam depresję stwierdzoną lekarsko. Mimo że pracowałam i naprawdę było spoko, zawsze miałam bardzo dużo znajomych, miałam super przyjaciół, ale gdzieś w środku lekko usychałam – powiedziała Julia w krótkim nagraniu. 

Maff
Fotografia: www.instagram.com/maffashion_official

Warszawa lekiem

Dobrym krokiem ku odzyskaniu zdrowia była dla Julii decyzja o przeprowadzce do Warszawy. Jak przyznaje Maff, dopiero wtedy odżyła. Potrzebowała codzienności na wyższych obrotach. Ciężka praca i stres z nią związany skutecznie odciągały ją od zamartwiania się. Jej życie nabrało tempa, za którym nieświadomie tęskniła wcześniej.

Natłok obowiązków, nowe projekty, zmiana miejscowości, brak znajomych, konieczność poznania nowych, aklimatyzowanie się, wiecznie zajęta głowa, rozwijający się blog, zaczęło się w tym moim życiu dziać więcej. Zaczęłam poznawać ludzi, jeździć na festiwale, to moje życie zaczęło dudnić, a ja mam takie tempo, że praktycznie nigdy nie odpoczywam. Nie od dziś wiadomo, że najlepszym lekarstwem na smutek jest sport, działanie. Musi być wyzwanie, musi być niewiadoma - mówiła Maffashion na Snapchacie.

Julia Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych osób w polskiej sieci. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób. Pod koniec stycznia 2017 roku znalazła się na liście najbardziej dochodowych i wpływowych blogerek świata opublikowanej przez serwis WWD.com.

Maff regularnie współpracuje z największymi domami mody, takimi jak Michael Kors czy Guess. Ostatnio szerokim echem odbija się jej współpraca z Coca-Colą. Julia występuje w spotach reklamowych razem ze swoim chłopakiem Czarkiem Jóźwikiem z Abstrachuje.tv.

Maff
Fotografia: www.instagram.com/maffashion_official
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów