Madonna przegrała proces o swoje pamiątki. Wśród nich znajdował się list miłosny od Tupaca

Anna Respondek 25.04.2018
Tupac/Madonna
Fotografia: EAST NEWS

Madonna przegrała proces, jaki wytoczyła byłej asystentce, która wystawiła jej rzeczy na aukcji. 

To było wielkie zaskoczenie dla fanów Madonny i Tupaca, kiedy na jaw wyszedł ich romans. Gwiazdorska para w latach 90. skrywała swój związek przed całym światem. Ostatecznie relacje zakończył raper. 

Zobacz także: Nowy film Tarantino zapowiada się na prawdziwy hit. Jak przedstawi historię Charlesa Mansona?

W 2017 roku portal Gotta Have Rock and Roll's zorganizował aukcję, na której pojawiły się prywatne pamiątki Madonny, w tym jej bielizna, szczotka do włosów czy płyty. Najbardziej jednak zaciekawił list miłosny od Tupaca, w którym raper zrywa z piosenkarką. Jak ujawnił dziennika "The Telegraph", Shakur martwił się o swoją pozycję i o to, że z wiązek z białą kobietą może zaszkodzić jego karierze. 

Jesteś w stanie to zrozumieć? Dla ciebie spotykać się z czarnym facetem nie jest żadnym zagrożeniem dla kariery - pisał. 

Wkrótce po pojawieniu się rzeczy na aukcji, Madonna wytoczyła sprawę swojej byłej asystentce, która wystawiła wymienione wyżej przedmioty. Jak podają zagraniczne media, właśnie zapadł wyrok w sprawie. Niestety wygląda na to, że Madonna będzie musiała pożegnać się z pamiątkami.

Madonna wiedziała, że Lutz jest w posiadaniu różnych jej rzeczy osobistych. Nim wniosła pozew, powódka nie żądała ich zwrotu - padło wyjaśnienie. 

Sędzia podkreślił również, że Madonna zrzekła się praw do rzeczy i dobrowolnie oddała je asystentce w ramach porozumienia. 

Zobacz także: Jest nowy teledysk Jennifer Lopez. Hit czy kit?

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów