Madonna komentuje zarzuty wobec Michaela Jacksona! Broni muzyka?

Madonna ucharakteryzowana na Marilyn Monroe i Michael Jackson w białej marynarce przed galą rozdania Oscarów 1991
Fotografia: Joyce Silverstein/Rex Features/EAST NEWS

Madonna przyjaźniła się z Michaelem Jacksonem. Jak wokalistka zareagowała na film dokumentalny HBO "Leaving Neverland"? Opowiedziała o tym w rozmowie z "Vogue'iem".

On był królem popu - ona królową. Wspólnie panowali na największych scenach na świecie. W czerwcu tego roku minie dokładnie 10 lat od śmierci Michaela Jacksona. Niedawno na HBO ukazał się dokument "Leaving Neverland", w którym James Safechuck i Wade Robson opowiedzieli o swojej relacji z Michaelem Jacksonem. Tym samym mężczyźni postawili tezę, że Michael Jackson był pedofilem. Co na ten temat sądzi Madonna? Zapytał ją o to brytyjski "Vogue".

Zobacz także: Fani Jacksona zarzucają bohaterowi "Leaving Neverland" kłamstwo. Ten się broni

Madonna komentuje zarzuty wobec Jacksona

Madonna była nie tylko koleżanką z estrady Jacksona. Łączyły ich przyjacielskie relacje. Gdy w 1991 roku razem wzięli udział w rozdaniu Oscarów, wokalistka nazwała to wydarzenie "najlepszą randką w historii". 

Teraz Madonna postanowiła stanąć w obronie Jacksona.

Ludzie są niewinni, dopóki nie udowodni im się winy - powiedziała.

Artystka przyznała, że nie oglądała filmu "Leaving Neverland". Dziennikarze "Vougue'a" zapytali ją jednak, jakie dowody przeciwko Jacksonowi jej zdaniem będą wiarygodne.

Nie wiem, nie widziałam filmu. Ale myślę, że to ludzie będą opowiadać o prawdziwych wydarzeniach - ale oczywiście ludzie czasami kłamią.

Madonna nie jest pierwszą gwiazdą, która staje w obronie muzyka. Pozytywnie na jego temat wypowiedzieli się również Corey Feldman ("Piątek trzynastego") oraz Macaulay Culkin, który jest ojcem chrzestnym córki muzyka - Paris Jackson

Zobacz także: Paris Jackson nie będzie bronić ojca. "Nie mam nic do dodania"

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże! Na jednym zdjęciu łączy gwiazdy z ich młodszymi wersjami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów