Maciej Stuhr zdobył się na szczere wyznanie. "Rozstałem się z alkoholem"

Julita Buczek 21.10.2019
Maciej Stuhr
Fotografia: Instagram @maciej_stuhr

Popularny aktor opowiedział o swoim uzależnieniu. Okazuje się, że Stuhr jest abstynentem od ponad roku.

Maciej Stuhr to jeden z bardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. 44-latek ma bardzo wierną grupę fanów, którzy chętnie obserwują jego karierę.

Niedawno popularny aktor postanowił opowiedzieć o swoim życiu prywatnym w swojej najnowszej książce "Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery".

Stuhr opowiada o swoim uzależnieniu

Maciej bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Niedawno zdobył się na odwagę i postanowił przyznać się, że został abstynentem i cały czas trzyma się swojego postanowienia.

Do bilansu 44-latka możemy dodać, że rozstałem się z alkoholem. I zacząłem palić. Coś trzeba było wybrać. Doszedłem do tego, że szkoda życia na picie. Chciałbym przeżyć jeszcze bardziej świadomie drugą połowę. Nie odrealniać się niepotrzebnie - wyjawił aktor Beacie Nowickiej w nowej książce.

44-letni gwiazdor powiedział, że alkohol w jego życiu zajmował zbyt dużo miejsca i to właśnie dlatego postanowił z niego zrezygnować.

Od dłuższego czasu czułem, że muszę coś z tym zrobić, że to zabiera za dużo moich myśli, kombinowania, samokontroli. Czy mogę jeszcze jeden kieliszek, czy już nie? Za dużo energii zacząłem na to wszystko tracić. Stwierdziłem, że kilkanaście lat spożywania alkoholu być może wystarczy, swoje wypiłem, nabawiłem się tym - powiedział Maciej.

Co sądzicie o takich wyznaniach gwiazd?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan nowym zdjęciem wywołała burzę w sieci. Nie obyło się bez hejtu!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów