Maciej Stuhr rzadko pokazuje się z żoną. Teraz pojawił się z nią na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies". Jak wyglądali?

Katarzyna Leszczyńska 14.03.2018
Maciej Stuhr
Fotografia: Instagram/Maciej Stuhr

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska są małżeństwem od 2016 roku. Aktor rzadko pokazuje się z żoną. Tym razem zrobił wyjątek i pozował u jej boku na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies". Jak wyglądali?

Maciej Stuhr rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach. Stara się też chronić wizerunek dzieci i żony. Katarzyna Błażejewska-Stuhr rzadko pojawia się u boku męża na ściankach. Wielu fanów aktora zastanawia się często, jak wygląda jego wybranka. Ostatnio para zrobiła wyjątek i wspólnie pojawili się na premierze filmu „Pitbull. Ostatni pies”.

Zobacz także: Maciej Stuhr pokazał zabawne zdjęcie z synem. Fani jednogłośnie: Jak dwie krople wody

Katarzyna Błażejewska-Stuhr to druga żona Macieja Stuhra. Para wzięła sekretny ślub, a fani aktora dowiedzieli się o tym fakcie w momencie, gdy aktor na początku 2016 roku pojawił się z obrączką na palcu. Jego wybranką okazała się dietetyczka i autorka książek. Katarzyna Błażejewska występuje również w audycjach radiowych i prowadzi własnego bloga „Mama w wielkim mieście”.

Kasia jest taką iskierką, która wzbudza uśmiech ludzi, gdziekolwiek się pojawi. Bardzo mi to imponuje i jestem z niej dumny – opowiadał o żonie Stuhr w rozmowie z Fakt24.pl.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska mają razem syna Tadeusza. Z poprzedniego małżeństwa z Samantą Janas aktor ma córkę Matyldę. Ostatnio Maciej Stuhr pojawił się u boku drugiej żony na oficjalnej premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies". Oboje postawili na bardziej casualowe stylizacje. On miała na sobie garnitur i szarą koszulę, zrezygnował też z krawata. Ona postawiła na białą koszulę i eleganckie spodnie. Do tego założyła perłowe szpilki i małą, złotą torebkę. Jak wygląda obecna żona Macieja Stuhra?

Zobacz także: „Belfer 2” wzbudził mieszane uczucia wśród widzów. Wyniki oglądalności zaskoczyły. Komentarze widzów jeszcze bardziej

Maciej Stuhr z żoną
Fotografia: EAST NEWS
Maciej Stuhr z żoną
Fotografia: Instagram/kach_blazejewska
Maciej Stuhr z żoną
Fotografia: Instagram/kach_blazejewska

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie polskie filmy warto zobaczyć w tym roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Sprawdź najciekawsze propozycje szpilek damskich

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów