Maciej Stuhr pokazał tatuaż! Fani: "Zbieram szczękę z podłogi"

Maciej Stuhr w szarej koszuli i czarnej marynarce na premierze filmu "Planeta Singli 3"
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Maciej Stuhr zaskoczył fanów swoim najnowszym zdjęciem. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Aktor pokazał tatuaż na całej ręce!

Maciej Stuhr jest jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów i... jednym z najbardziej utalentowanych. Znany jest z tego, że dla roli potrafi zrobić naprawdę wiele. Niedawno wcielał się w postać księdza, a zdjęcia z planu pokazał na Instagramie. Teraz na jego profilu pojawiła się zupełnie inna fotografia, znacznie odbiegająca od obrazu duchownego. Maciej Stuhr pokazał tatuaż, który znajduje się na całej jego ręce! Fani są zachwyceni takim wizerunkiem aktora.

Zobacz także: Wieniawa oszpeciła się na potrzeby filmu! Patryk Vega opublikował niepokojące zdjęcie

Maciej Stuhr pokazał tatuaż

Na zdjęciu widzimy aktora, który ma zrobiony tzw. "rękaw" - jeden z najmodniejszych tatuaży, który robiony jest na całej ręce. Trzeba przyznać, że byliśmy w szoku, gdy tylko zobaczyliśmy tę fotografię. 

Taka sytuacja - napisał aktor pod zdjęciem.

Podobnie jak my zareagowali fani Macieja Stuhra, którzy byli zaskoczeni tym widokiem. Wielu z nich uważa jednak, że aktorowi pasuje ten tatuaż.

Zawsze wiedziałam, że czegoś ci brakuje.

W sumie pasuje.

Zbieram szczękę z podłogi.

Ci, którym jednak taki wizerunek nie pasuje do aktora, mogą spać spokojnie. Tatuaż został wykonany na potrzeby nowego filmu z jego udziałem! Na zdjęciu widzimy rękę charakteryzatorki, która maluje swoje dzieło. Internauci są pod wrażeniem jej talentu!

Ileż to pracy, brawo dla pani, która cudo zrobiła.

Inni zastanawiają się, nad jaką produkcją w takim razie aktualnie pracuje Maciej Stuhr. My również czekamy na więcej informacji, a na razie podziwiamy malunek na ręce aktora. Jak wam się podoba?

Zobacz także: Lady Gaga zrobiła sobie tatuaż z błędem. Winę zrzuciła na... alkohol

Niektórzy na hasło "polski film" dostają ciarek. Okazuje się, że niepotrzebnie. Niektóre polskie produkcje kinowe są naprawdę udane i warto je obejrzeć! Te najbardziej przypadły widzom do gustu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów