Maciej Stuhr opublikował ważny apel! Dotyczy stanu zdrowia jego taty

Maciej Stuhr marynarce na widowni w teatrze
Fotografia: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Maciej Stuhr dziękuje w imieniu taty lekarzom. Opublikował ważny apel i potwierdził, dlaczego Jerzy Stuhr trafił do szpitala.

Jerzy Stuhr jest już w domu z najbliższymi i ma się dobrze, a przynajmniej tak wynika ze słów jego żony i córki. Teraz głos w sprawie stanu zdrowia taty zabrał Maciej Stuhr, który w imieniu seniora postanowił podziękować lekarzom, którzy sprawowali nad nim opiekę medyczną. Zrobił to przy pomocy swojego konta na Facebooku, jednocześnie apelując do swoich fanów w ważnej sprawie. Tym samym potwierdził, dlaczego Jerzy Stuhr trafił do szpitala. 

Zobacz także: Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala! Jest pierwsze zdjęcie aktora. Jak się czuje? 

Maciej Stuhr dziękuje lekarzom taty. Opublikował ważny apel!

W związku z tym, że Jerzy Stuhr wyszedł już ze szpitala, Maciej Stuhr zdecydował się podziękować lekarzom, którzy mu pomogli.

Aktor zamieścił ważny post w imieniu taty na swoim koncie na Facebooku.

Ponieważ mój tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla was! Dziękujemy z całego serca - napisał Maciej Stuhr.

Aktor po tym wstępie postanowił wystosować także ważny apel do swoich fanów. Tym samym przypomniał, że w przypadku udaru mózgu, którego doznał także jego tata, czas ma ogromne znaczenie!

W przypadku udaru mózgu absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi was stan kogoś w waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiajcie się, wzywajcie karetkę - napisał.

Na końcu Maciej Stuhr podziękował wszystkim fanom swoim i jego taty za ogromne wsparcie, które otrzymali w tym trudnym czasie. Swój wpis zakończył w żartobliwy sposób.

Jeszcze raz dziękujemy także za wszystkie ciepłe słowa, które do nas nieustannie napływały! Serdecznie pozdrawiamy! Komisarz Ryba wraca do akcji - tym samym nawiązał oczywiście do filmu "Kiler". 

Bardzo cieszymy się, że Jerzy Stuhr ma się lepiej i życzymy mu dużo zdrowia! 

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Kim jest i jak dziś wygląda córka Johna Travolty i Kelly Preston? Złożyła piękny hołd mamie

Uwielbiasz oglądać polskie filmy? Nasza rodzima kinematografia nigdy ci się nie nudzi? W takim razie ten quiz jest właśnie dla Ciebie! Spróbuj rozpoznać film po jednym kadrze.

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów