Maciej Musiał zrobił test na HIV i zachęca do tego swoich fanów!

Julita Buczek 22.11.2019
Maciej Musiał
Fotografia: Instagram @maciejmusial_official

Okazuje się, że najnowszy wpis aktora na Instagramie zachwycił jego wiernych obserwatorów.

Maciej Musiał to jeden z bardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Niedawno 24-latek postanowił zachęcić swoich fanów do wykonania badań na wykrycie HIV. Z tej okazji na jego instagramowym profilu pojawiło się krótkie nagranie, na którym wyraźnie widać, jak wygląda cały proces.

Maciej Musiał robi testy na HIV

Maciej wie, że ma duży wpływ na swoich obserwatorów, dlatego często angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Na jego instagramowym koncie pojawiło się nagranie, na którym pokazuje, jak wygląda badanie na wykrycie HIV.

Jutro rozpoczyna Europejski Tydzień testowania w kierunku HIV - z tej okazji postanowiłem skorzystać z BEZPŁATNYCH badań i pokazać wam, że to nic strasznego. Razem ze wspaniałą pielęgniarką Wiolą nakłuwamy palucha, czekamy trzy minuty, pokazujemy, że nie boli i zachęcamy do badań - widzimy w opisie pod najnowszym postem.

Pod wpisem Musiała pojawiło się bardzo dużo słów uznania ze strony jego fanów. Jak się okazało, komentujący byli zachwyceni postawą aktora.

Dobrze wiedzieć! Super, że pokazujesz takie rzeczy!

Warto się zbadać, by spokojniej żyć!!!

Super, że propagujesz takie tematy. W dzisiejszych czasach z wieloma chorobami można żyć, pod warunkiem wczesnego wykrycia i leczenia!

Co sądzicie o postawie Maćka?

Zobacz także: Julia Wieniawa zachwyciła zdjęciem w bikini. Internauci jednak zwrócili uwagę na coś innego

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

1. Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów