Maciej Musiał pokazał tatę! To aktor znany z "Młodych Wilków"

Maciej Musiał uśmiechnięty z motylem na nosie siedzi na trawie.
Fotografia: Instagram/maciejmusial_official

Maciej Musiał rzadko chwali się tatą. Tym razem jednak zrobił wyjątek, a czujni internauci dostrzegli w nim znanego aktora. Wystąpił m.in. w "Młodych Wilkach"

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych w Polsce aktorów młodego pokolenia. Sławę zyskał przede wszystkim dzięki swojej roli w serialu "Rodzinka.pl". Tak spodobało mu się na planie, że ostatecznie postanowił zdawać do Akademii Teatralnej. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć go w filmie "Miłość jest wszystkim". Okazuje się, że Maciej nie przez przypadek wybrał karierę filmową.

Andrzej Musiał to tata Macieja Musiała

Maciej Musiał ostatnio na Instagramie opublikował zdjęcie z tatą. A fani młodego aktora w mig rozpoznali w nim znanego aktora! Andrzej Musiał jest nam doskonale znany z ekranu. Zagrał w wielu hitach filmowych jak: "Młode Wilki 1/2", "Psy", "Wiedźmin", "Różyczka" oraz "Jack Strong". Pojawił się również w serialu "Plebania". Okazuje się zatem, że niedaleko pada jabłko od jabłoni i to właśnie w niego wdał się Maciej. Internauci byli tym faktem zachwyceni. 

Znam tych kolesi!

Pana tatę pamiętam ze "Sfory", brawo.

Nie wiedziałem, że to twój tata, pamiętam go dobrze z "Młodych wilków". 

Jedna z najczarniejszych postaci w "Plebanii". 

Okazuje się, że nie tylko podobieństwa w zainteresowaniach fani doszukali się u obu panów. Wielu zwróciło uwagę także na ich podobieństwo fizyczne. 

Wypisz, wymaluj tata. Nos, oczy, usta...

A wy jak myślicie? Maciej podobny jest bardziej do taty, czy do mamy? Też pamiętacie tego pana? 

Zobacz także: Powstanie 3. część kultowych "Psów"! Pasikowski potwierdził prace nad filmem

Nie przepadasz za polskim kinem? Być może nie widziałeś jeszcze tych filmów! W galerii zobaczysz polskie produkcje, które są najlepiej ocenione przez widzów w historii. Być może po nich właśnie zmienisz zdanie co do polskiego kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów