Musiał opowiedział o relacjach z Kingą Dudą. "Oprowadziła mnie po Pałacu Prezydenckim"

Maciej Musiał
Fotografia: Instagram.com/maciejmusial_official/

Aktor zdradził, jak się poznali!

Maciej Musiał po raz kolejny wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego. Aktor serialu "Rodzinka.pl" opowiedział o pracy nad serialem "1983", o relacjach z dziewczynami i o tym, co łączy go z Kingą Dudą.

Maciej Musiał o znajomości z Kingą Dudą

Maciej Musiał uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Dziewczyny szaleją na jego punkcie, a on nadal nie wybrał tej jedynej.

Niektórzy twierdzili, że Maciej był związany z Kingą Dudą, jednak on zaprzecza tym doniesieniom. Wyznał, że są jedynie dobrymi znajomymi:

Nie byliśmy razem, ale to miła dziewczyna. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. (...) Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam. I potem trochę pisaliśmy, później spotkaliśmy się na imprezie znajomego. To było bardzo urocze, bo ona sobie kompletnie z tym nie radziła. Wszyscy jej znajomi robili jej zdjęcia, kręcili sobie z nią filmiki... Tłumaczyłem jej, że musi wyznaczać granice - powiedział w programie Kuby Wojewódzkiego.

Kuba próbował wyciągnąć więcej informacji na temat relacji Maćka z Kingą. Aktor opowiedział o pewnej niebezpiecznej sytuacji, która miała miejsce podczas jednej z imprez. Dodał też, że dzięki znajomości z Kingą miał okazję zobaczyć Pałac Prezydencki.

Poszliśmy na imprezę i szliśmy bulwarami. Wtedy ją uratowałem. Szło dwóch pijanych gości i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem. (...) Kiedyś oprowadziła mnie po Pałacu Prezydenckim - powiedział Musiał.

Lubisz fantastykę? Spodobają ci się te seriale! Oto ranking najlepszych seriali kostiumowych, jakie obecnie są na srebrnym ekranie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów