Maciej Musiał na pokazie światowej sławy projektanta! Tym wydarzeniem żył cały świat

Maciej Musiał siedzi na krześle w różowej koszuli, białych bokserkach i kowbojkach
Fotografia: Instagram/Maciej Musiał

Maciej Musiał wziął udział w pokazie światowej sławy projektanta. Jacquemus przedstawił swoją najnowszą kolekcję w Prowansji, na polu lawendy.

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Młody gwiazdor zyskał popularność dzięki serialowi "Rodzinka.pl" i cały czas jest o nim głośno. Oprócz występów na ekranie ma na swoim koncie również przygodę konferansjerską. Aktor rzadko jednak bywa na imprezach branżowych i stroni od udzielania wywiadów. Dlatego zaskoczył nas swoją relacją z... pokazu mody światowego projektanta. O tym pokazie było bardzo głośno!

Zobacz także: Maciej Musiał skrytykowany za poparcie Parady Równości. Aktor wydał oświadczenie

Maciej Musiał na pokazie Jacquemusa

Maciej Musiał, choć zaczynał przygodę z aktorstwem jako nastolatek, bardzo się zmienił w ostatnich latach. Wyprodukował i wystąpił w serialu Netfliksa "1983". Ma na swoim koncie także sesję do magazynu "Elle Man", w której pokazał się od zupełnie innej strony - znawcy mody.

Teraz swoje zainteresowanie modą udowodnił we Francji. Jak podaje portal Plejada.pl, aktor wziął udział w pokazie projektanta mody Jacquemusa. Wydarzenie odbyło się w Prowansji, czyli stolicy lawendy. Trudno się dziwić zatem, że pokaz miał miejsce właśnie na polu lawendy. Relacją z pokazu Musiał podzielił się na swoim Instastories. 

Tym wydarzeniem żył cały świat mody. W sieci natychmiast pojawiły się zdjęcia pokazu wśród lawendy, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. Trochę zazdrościmy Musiałowi, że mógł przeżyć to na żywo! Sami zobaczcie te niesamowite zdjęcia. 

Zobacz także: Ile zarabiają aktorzy Rodzinki.pl? Gaże serialowych aktorów za jeden dzień zdjęciowy robią wrażenie

Jacquemus na pokazie
Fotografia: Instagram/Maciej Musiał
Maciej Musiał na pokazie Jacquemus
Fotografia: Instagram/Maciej Musiał
Jackquemus pokaz w Prowansji na polu lawendy
Fotografia: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News
Jackquemus pokaz w Prowansji na polu lawendy
Fotografia: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów