Dowbor śmieje się z żony: "Tak się kończy nadmierne równouprawnienie"

Malwina Wasilewska 09.08.2019
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
Fotografia: Instagram.com/

Prezenter pokazał, jak spędza rodzinny urlop.

Maciej Dowbor znów rozbawił internautów do łez. Prezenter po raz kolejny zażartował ze swojej żony, Joanny Koroniewskiej. Tym razem prezenter skomentował zdjęcie, na którym zmęczona aktorka pcha wózek po piaszczystej plaży. Zamiast jej pomóc, wolał zrobić sobie... selfie!

Maciej Dowbor żartuje z Joanny Koroniewskiej na Instagramie

Maciej Dowbor w te wakacje wyjechał z rodziną nad polskie morze, skąd regularnie zamieszcza zdjęcia i relacje. Internautom najbardziej spodobał się post, w którym prezenter żartuje ze swojej żony. W swoim poście śmieje się z poprawności politycznej i walki kobiet o równouprawnienie:

Tak się kończy nadmierne równouprawnienie i polityczna poprawność. Nawet chciałem zapytać czy nie pomóc, ale bałem się, że urażę postępowe poglądy mojej małżonki. Trzyma rękę na kasie, decyduje o wakacjach, nawet samochód kazała mi kupić 5-cio drzwiowy, a w domu oglądamy tylko romantyczne komedie. To pewnie skoro targa wózek po piasku to znaczy, że to jakiś jej feministyczny manifest. W sumie mogłem jej napomknąć, że po piasku to lepiej wózek ciągnąć niż pchać. Ale taka była zadowolona, taka dumna, naładowana energią i poczuciem siły, że jakoś nie miałem czelności. Jeszcze bym dostał burę, że się wtrącam, albo, że podcinam jej skrzydła, uderzam w godność, poczucie własnej wartości i podważam dokonania wielu pokoleń wyemancypowanych kobiet. A ja przecież nie śmiałbym - napisał Maciej.

lnternauci żartują z małżonków w komentarzach pod ich wspólnym zdjęciem:

Przyznaj się, że ona daje radę pchać ten wózek (i to z balastem), a ty zawsze ciągniesz.

Jesteście niesamowicie zabawni. Z poczuciem humoru. Dystansem do siebie. I bardzo zakochani bo bez miłości nikt by tego nie zniósł. Fajnie Was się czyta oboje.

Gdy jedni robią siłę, a inni robią selfie. Ty się Maciek pilnuj, bo cię zona pogoni na następnym biegu.

Lubicie tę parę?

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów