Maciej Dowbor nie chce współpracować z matką? Media podają zaskakujący powód. "Ona była chętna, ale on..."

Katarzyna Leszczyńska 01.02.2018
Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor
Fotografia: EAST NEWS

Dziennikarz zrezygnował z propozycji udziału w znanym show.

Maciej Dowbor poszedł w ślady znanej matki i również postanowił zostać dziennikarzem. Obecnie oboje pracują w stacji Polsat. On prowadzi program „Twoja twarz brzmi znajomo”, ona „Nasz nowy dom”. Dowbor obecnie jest jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Niedawno Polsat wyszedł z propozycją dla niego i jego matki, żeby wspólnie wzięli udział w znanym w stacji show.

Zobacz także: Joanna Koroniewska jest partnerką syna Katarzyny Dowbor. Media rozpisywały się o ich konflikcie. Powód? Dziennikarka komentuje

Dowbor z synem otrzymali ofertę wspólnego wystąpienia w kolejnej edycji show „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”, którą stacja zdecydowała się nakręcić. Ostatnia edycja programu o amatorach gotowania z gwiazdami w roli głównej miała na tyle wysoką oglądalność, że według doniesień mediów stacja zamierza nakręcić jego kolejną odsłonę.

Dowbor nie chce współpracować z matką?

Osoba z otoczenia produkcji powiedziała w rozmowie z tygodnikiem „Rewia”, że Katarzyna była chętna do wzięcia udziału w show, jednak to jej syn nie chciał wyrazić na to zgody. Prezenter nie zamierza gotować z matką, przede wszystkim dlatego, że nie chce, żeby jego kariera była utożsamiana z jej drogą zawodową.

Szefostwo zaproponowało pani Katarzynie i Maćkowi, by wzięli udział, jako gwiazdy, w nowej edycji programu „Top Chef”. Ona była chętna, jednak Maciek stanowczo się sprzeciwił. (…) Maciek nie chce, by ludzie wciąż go z nią kojarzyli i uważali, że całą karierę właśnie jej zawdzięcza. Stara się do wszystkiego dojść sam – mówi informator w rozmowie z „Rewią”.

Jest to ogólny problem, który często dotyczy dzieci znanych osób, chcących zrobić karierę w showbiznesie. Sądząc po tych słowach, nie powinniśmy liczyć na to zatem, że kiedyś spotkamy Dowborów razem w jednym programie.

Maciej Dowbor
Fotografia: Instagram/Maciej Dowbor
Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski na planie "Twoja twarz brzmi znajomo"
Fotografia: Instagram/Maciej Dowbor
Katarzyna Dowbor
Fotografia: Instagram/Katarzyna Dowbor
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów