Macaulay Culkin zasłynął rolą Kevina. Później było głośno o jego walce z nałogami. Dziś znów wygląda inaczej

Anna Respondek 25.07.2017
Macaulay Culkin
Fotografia: EAST NEWS

Ludzie na całym świecie kochają "Kevina samego w domu". Aktor grający kultową postać sławę przypłacił problemami zdrowotnymi, jednak wygląda na to, że znowu jest w formie. 

Fotoreporterzy przyłapali Macaulay Culkina na randce z dziewczyną Brendą Song. Ku uciesze wszystkich fanów, aktor wygląda kwitnąco i na szczęście nie przypomina siebie sprzed kilkunastu miesięcy. Miłośnicy "Kevina samego w domu" zastanawiają się czy to możliwe, że artysta w końcu poradził sobie z uzależnieniami i depresją. 

Zobacz także: "Kevin sam w domu" wróci na Boże Narodzenie! I to w wersji dla dorosłych

Sława, której dorobił się w młodym wieku wpłynęła destrukcyjnie na życie Culkina, któryw dorosłym życiu walczył z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Jeszcze rok temu gwiazdor prezentował się nie najlepiej, był wychudzony i zaniedbany.  

Maculay Culkin
Fotografia: ONS

Macaulay Culkina wraca do formy

W sobotę fotoreporterzy spotkali artystę wraz z koleżanką z planu, Brendą Song, na randce w Los Angeles. Macaulay zaprezentował się w nowej fryzurze i dżinsowej koszuli, do której dobrał ciemne spodnie i brązowe buty. W porównaniu do tego, jak prezentował się na wcześniejszych zdjęciach, teraz wygląda zdrowo i na szczęśliwego. 

Culkin wraz z Song zagrają w filmie "Changeland", który jest debiutem reżyserskim Setha Greena. Dla aktora to pierwsza rola filmowa od dziesięciu lat. 

To jest jak marzenie kręcić film w Tajlandii z tak niesamowitą ekipą i niektórymi z moich najbliższych przyjaciół - powiedział w oświadczeniu jak podaje dailymail.co.uk

Macaulay Culkin
Fotografia: EAST NEWS
Macaulay Culkin
Fotografia: EAST NEWS

Wybierzecie się na nowy film Kevina do kin? ;)

giphy (5)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów