Macademian Girl: „Kiedy byłam dzieckiem, dotknął mnie rasizm”

Sandra Banach 07.06.2019
MacademianGirl
Fotografia: Instagram.com.macademiangirl

Tamara Gonzalez Perea, znana szerszej publiczności jako Macademiam Girl, zdecydowała się na intymne wyznanie. Gwiazda była ofiarą rasizmu.

Macademian Girl to jedna z najpopularniejszych modowych blogerek w Polsce. Gwiazda niedawno wzięła udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W jednym z wywiadów celebrytka opowiedziała o tym, że nie miała łatwego dzieciństwa.

Macademian Girl była ofiarą rasizmu

W wywiadzie udzielonym dla Wideoportal.TV blogerka otwarcie opowiedziała o prześladowaniu jej w czasach szkolnych przez innych uczniów.

Kiedy byłam dzieckiem, dotknął mnie rasizm. Rasizm jest przestępstwem ściganym z urzędu w Polsce. Gdyby teraz ktoś takie komentarze, jakimi byłam obrzucana jako dziecko, względem mnie kierował, to po prostu bym zgłosiła sprawę do prokuratury – powiedziała Macademian Girl.

Tamara dodała także, że jest osobą publiczną i ma świadomość, że zawsze będzie poddawana ocenie:

Każdy ma prawo do swojej opinii. Wiadomo, że to nie jest miłe, ale nie jest to dla mnie ogromną przykrością. Muszę brać pod uwagę,  że jestem osobą publiczną i zawsze będę poddawana ocenie. Kwestia tego, jaka to jest ocena i czy jest to ocena, czy po prostu obelga – wyznała blogerka.

Zobacz także: Nowa prowadząca w "Pytanie na Śniadanie". Kto nią będzie?

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.
Rozwiąż quiz

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź

Szczęśliwa kobieta leży na łące. W tel widać zachód słońca.

1. Który z tych zespołów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów