Miley Cyrus śpiewa o rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Za kulisami piosenkarkę wspierała nowa dziewczyna

Marianna Bereza 27.08.2019
Miley Cyrus
Fotografia: OLI SCARFF/AFP/East News

Artystka pierwszy raz od rozstania z mężem wystąpiła publicznie.

Małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha powoli odchodzi do przeszłości. Para spotykała się przez 10 lat, a w grudniu zeszłego roku w końcu postanowiła zalegalizować związek. Niestety, w relacji aktora i wokalistki już od dawna się nie układało. Liam zdecydował się na ostateczny krok - złożył papiery rozwodowe

Miley Cyrus śpiewa o rozstaniu z mężem

W poniedziałkowy wieczór Miley Cyrus obok innych wielkich gwiazd wystąpiła na 36. gali MTV VMA. Impreza obfitowała w wiele emocji. Jedną z nich był występ Miley, która pierwszy raz od rozstania z mężem wystąpiła publicznie.

Wokalistka, która ostatnio wydała płytę "She Is Coming", zaprezentowała utwór poświęcony bolesnemu rozstaniu z Liamem Hemsworthem pt. "Slide Away".

Obudziłam się pewnego dnia i wszystko obróciło się w pył. Kochanie, odnaleźliśmy się, ale teraz się zgubiliśmy, więc czas odpuścić - brzmią słowa piosenki.

Kochanka Miley za kulisami MTV VMA

Przypomnijmy, według "The Blast", Liam jako przyczynę rozstania i rozpadu małżeństwa podał "różnice charakterów nie do pogodzenia".

Kilka tygodni temu aktorka, która nigdy nie ukrywała swojego biseksualizmu, została przyłapana przez paparazzi z Kaitlynn Carter. To właśnie ona towarzyszyła artystce za kulisami podczas tegorocznej gali MTV VMA. Paparazzim udało się sfotografować kobiety idące za rękę.

Zobacz także: Miley Cyrus zdradziła powód, dla którego nie chce zostać mamą! „Ziemia jest zła”

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów