Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo na wspólnym zdjęciu. Co się działo za kulisami MTV EMA 2019?

Marianna Bereza 04.11.2019
Roksana Węgiel
Fotografia: ABACA/Abaca/East News

Artystka pojawiła się na gali wśród największych światowych gwiazd.

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Artystka ma teraz bez wątpienia swoje pięć minut. Ostatnio zdobyła statuetkę MTV Europe Music Awards 2019! To ogromny sukces! Roxie pokonała takie gwiazdy, jak: Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Bass Astral x Igo i Sarsa! 

Roxie idzie jak burza! Zwyciężczyni "The Voice Kids" i Eurowizji Junior do listy wielkich sukcesów może dopisać kolejny i to międzynarodowy. 14-letnia piosenkarka okrzyknięta została najlepszym polskim artystą i zdobyła statuetkę w kategorii Best Polish Act. Wyróżnienie odebrała podczas uroczystej gali w hiszpańskiej Sewilli. Na imprezie nie brakowało wielkich gwiazd światowego formatu!

Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo na wspólnym zdjęciu

Laureatka Eurowizji Junior 2018 pokazała się na gali wśród największych gwiazd muzyki. Roxie założyła na tę okazję błyszczącą stylizację, w której chętnie pozowała do zdjęć. Te oczywiście znalazły się na profilu instagramowym piosenkarki.

Za kulisami gali nie brakowało największych gwiazd światowego formatu. Na imprezę licznie przybyły VIP-y z całego świata. Polka bawiła się m.in. w gronie takich celebrytów, jak: zawodnik Juventusu Turyn Cristiano Ronaldo, wokalistka Dua Lipa, piosenkarz Niall Horan z One Direction czy Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day.

Na jednym ze zdjęć w mediach społecznościowych możemy zobaczyć jak CR7 obejmuje Roksanę podczas pozowania do wspólnego selfie. Po oficjalnej części gali przyszedł czas na drugą część imprezy, podczas której Roksana mogła lepiej poznać wybitnego sportowca.

Zamienili kilka słów, a potem zapozowali do wspólnego zdjęcia – zdradził informator Jastrząbpost.pl.

Cenicie twórczość Roksany Węgiel?

Zobacz także: Fanka atakuje Annę Wendzikowską. "Zajmij się pełni dziećmi, a nie pozuj i pisz"

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów