Madonna na MET Gala 2018 zaśpiewała "Hallelujah". Powaliła wszystkich na kolana!

Katarzyna Leszczyńska 08.05.2018
Madonna na MET Gala 2018
Fotografia: EAST NEWS

Madonna lubi zaskakiwać i prowokować. Tym razem zaskoczyła wszystkich, decydując się na wykonanie legendarnego utworu.

MET Gala co roku budzi ogromne emocje. To gala zorganizowana w nowojorskim Metropolitan Museum of Art, na której pojawiają się miłośnicy mody, ale przede wszystkim wielkie gwiazdy. Każdego roku wydarzenie ma inny motyw przewodni. Tym razem był on bardzo kontrowersyjny.

Zobacz także: Madonna przegrała proces o swoje pamiątki. Wśród nich list miłosny od Tupaca

Motywem przewodnim MET Gala 2018 była religia. Jego odzwierciedlenie mogliśmy zobaczyć w kreacjach gwiazdy, które bez wątpienia poniosła wyobraźnia. Jednak nie tylko stroje gości wzbudziły ogromne emocje. Podczas gali niespodziewanie wystąpiła Madonna, która w kwestiach religijnych jest prawdziwą skandalistką. Jej performance zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Przede wszystkim moment, kiedy w białej sukience zaśpiewała legendarny utwór Leonarda CohenaHellelujah”. Podczas występu towarzyszył jej chór mnichów.

Trzeba przyznać, że Madonna potrafi przyprawić słuchaczy o gęsią skórę, wywołując swoimi występami ogromne emocje. Tym razem znów jej się udało. Jej spektakl muzyczny doskonale wpasował się w tegoroczny motyw przewodni MET Gali i komponował ze strojami zebranych tam widzów. Oprócz „Hallelujah” zaśpiewała również swoją piosenkę „Like a Prayer”. Poniżej możecie zobaczyć więcej fragmentów z występu gwiazdy.

Zobacz także: Udowadniają, że pożądanie nie musi mieć płci. Kolejna gwiazda wyznała, że jest panseksualna

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie gwiazdy dziś wyglądają młodziej niż dawniej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów