Luxury Carnival już w połowie maja!

Redakcja 19.04.2019
Luxury Carnival już w połowie maja!
Fotografia: Materiały prasowe

Już 10 i 11 maja w Warszawskim EXPO XXI odbędzie się edycja Luxury Cranival - wyjątkowego festiwalu marek luksusowych i premium.

Podczas wydarzenia zaprezentują się wyłącznie renomowane i luksusowe marki z branży mody, akcesoriów, kosmetyków, motoryzacji, alkoholi i wielu innych. I tak stworzą one bary    z najwyższej jakości trunkami: szampanami, whisky, rumem, ginem, czy wybornymi winami oraz wyodrębnione strefy dla Pań i Panów. Każdy z partnerów wydarzenia pozwoli gościom nie tylko poznać produkty ze swojego portfolio, czy dokonać zakupów.

Podczas Luxury Carnival nie zabraknie rozrywki oraz wydarzeń o charakterze dydaktycznym. Stworzone zostaną kameralne strefy - specjalnie do prowadzenia indywidualnych prezentacji marek animowanych przez ich ambasadorów. Panie będą mogły na przykład wnikliwie przyjrzeć się trendom dotyczącym ekskluzywnych kosmetyków i makijażu, mody; Panowie-porozmawiać z wytwórcami luksusowych zegarków, czy poznać tajniki miarowego szycia garniturów i koszul. Odbędą się również seminaria oraz konsultacje eksperckie, podczas których partnerzy Luxury Carnival zaprezentują swoją ofertę. Każdy otrzyma szansę wzięcia udziału w loterii oraz wygrania atrakcyjnych nagród.

Goście wydarzenia mogą liczyć na szeroki wachlarz marek dobrze znanych miłośnikom elegancji, świetnych alkoholi, czy ekskluzywnej motoryzacji. Zapewniono obecność najbardziej rozpoznawalnych, jak i mniej znanych brandów. Wszystko to w nietypowej oprawie.

Impreza ma charakter festiwalowy, ta formuła inspirowana jest szwajcarskimi i nowojorskimi przykładami, do której trudno się dzisiaj gdziekolwiek odnieść. Muzyka grana na żywo przez profesjonalnych muzyków jazzowych i kameralnych zaaranżuje niepowtarzalny klimat. Atrakcyjna reżyseria świateł i fascynująca scenografia stworzą wyjątkową atmosferę wydarzenia, które może stać się alternatywą dla weekendowego wyjścia przyjaciół w piątkowy i sobotni  wieczór.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów