Luxuria Astaroth była na odwyku! Ujawniła wszystko na... Instagramie

Paulina Ermel 25.09.2018
Luxuria Astaroth
Fotografia: instagram.com/officialuxuriastaroth

Pamiętacie gwiazdę klipów do piosenek Donatana? Mowa o Luxurii Astaroth, o której było ostatnio dość cicho. Okazuje się, że 22-latka walczyła z... nałogiem! Właśnie zakończyła odwyk.

Kamila Smogulecka znana pod pseudonimem Luxuria Astaroth zasłynęła po tym, kiedy wystąpiła w teledyskach do piosenek Donatana. 22-letnia gwiazda z Łodzi próbowała podgrzewać atmosferę wokół swojej osoby, wyrażając głośno kontrowersyjne poglądy. I choć wystąpiła też w filmie dla młodzieży "Obietnica", i regularnie prowadziła instagramowy profil, ostatnio pojawiało się na jej temat mało informacji. Otóż okazuje się, że Luxuria musiała odciąć się od show-biznesu, aby zadbać o własne zdrowie. Była uzależniona od używek!

Luxuria Astaroth była na odwyku

Okazuje się, że przez ostatnie 2 miesiące Luxuria była na odwyku. Jak do tego doszło? Sytuacja stała się niebezpieczna, kiedy Luxuria w lipcu tego roku została przyłapana pijana - odzywała się do znajomych w wulgarny sposób. Wygląda na to, że sama doszła do wniosku, że przekroczyła granice i zdecydowała się na leczenie. Na swoim instagramowym profilu opowiedziała o walce.

Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym
Nie boję się, bo to już się stało... Podjelam walkę z chorobą z ktorą zmagałam się przez wiele lat wybierając swoje trzeźwe Ja.
Ten post piszę głównie dla siebie albowiem każda motywacja jest dobra, aby nie zapomnieć nawet przez chwilę, że będę całe życie walczyć z nieuleczalną chorobą jaką jest uzależnienie. Mam 22lata.

Pod wpisem Luxurii pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zaczęli dopytywać, od czego gwiazda była uzależniona. Astaroth sama odpowiedziała na to pytanie - zdradziła, że używała i alkoholu, i narkotyków. Mamy nadzieję, że na dobre pożegnała się z nałogiem.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Luxuria postanowiła też zmienić swój wizerunek - kiedyś kojarzyła nam się z kruczoczarnymi włosami i hipnotyzującym niebieskim spojrzeniem. Dzisiaj farbuje włosy na... rudo! A pamiętacie metamorfozy innych gwiazd? Niektóre są nie do poznania!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów