Luke Perry nie żyje. Gwiazdy seriali "Beverly Hills 90210" i "Riverdale" żegnają przyjaciela

Ian Ziering, Luke Perry, Jason Priestley
Fotografia: Globe Photos/Sipa USA/East News

Nie żyje Luke Perry. Ta informacja zmroziła krew w żyłach zarówno fanom aktora, jak i jego przyjaciołom ze świata kina. Aktorzy "Beverly Hills 90210" i "Riverdale" żegnają go.

Dotarła do nas wiadomość, która zasmuciła cały świat filmowy i telewizyjny. Nie żyje Luke Perry, gwiazdor serialu "Beverly Hills 90210", który w ostatnich latach zagrał w serialu "Riverdale", produkowanym przez platformę Netflix. Znaliśmy go także z wielu innych produkcji filmowych i telewizyjnych. Wszyscy są poruszeni jego odejściem. Przyjaciele z obydwu produkcji pożegnali aktora we wzruszający sposób, przy pomocy swoich kont na Instagramie i Twitterze.

Zobacz także: Nie żyje legendarny wokalista The Prodigy Keith Flint. Miał 49 lat 

Luke Perry nie żyje. Przyjaciele żegnają aktora

Jednym z najbardziej poruszających wpisów, jaki pojawił się w mediach, jest post, który udostępnił Ian Ziering. Aktor, który w "Beverly Hills 90210" wcielił się w postać Steve'a, napisał bardzo osobiste słowa, którymi pożegnał przyjaciela.

Najdroższy Luke, zawsze będę pamiętał wspaniałe chwile, które razem dzieliliśmy przez te trzydzieści lat. (...) Boże, proszę, daj mu miejsce blisko ciebie, zasługuje na to.

Również Gabrielle Carteris, serialowa Andrea, postanowiła opublikować post związany z Perrym.

Najdroższy Luke, moje serce jest złamane i nie potrafię znaleźć słów. Ty, mój przyjacielu, miałeś piękną duszę i zostawiłeś swój ślad. Moja miłość i modlitwy przesyłam do twojej rodziny i wszystkich, którzy cię kochali.

Także producenci serialu Riverdale oraz platforma Netflix wyrazili swoje ubolewanie nad odejściem aktora.

Nasze serce pękło, gdy usłyszeliśmy o odejściu Luke'a Perry'ego. Pozostawił ogromne wrażenie na nas podczas jego pracy na planie "Riverdale" i "90210". To bardzo smutny dzień dla jego fanów i wszystkich tych, którzy go znali i go kochali - czytamy na Instagramie Netflixa.

Ekipa "Riverdale" wydała specjalne oświadczenie.

Był niesamowicie opiekuńczy, profesjonalny, z ogromnym sercem, i był prawdziwym przyjacielem dla nas wszystkich. Ojciec i mentor dla całej młodej ekipy, Luke był niesamowicie szczodry i dzielił się swoją miłością i dobrocią.

Inni przyjaciele Luke'a również wydali swoje oświadczenia. W większości z nich przeważają informacje o tym, że brakuje im słów. Podobnie nam. Luke Perry odszedł mając zaledwie 52 lata i mógł mieć przed sobą jeszcze wiele ról filmowych i telewizyjnych, które zapadłyby w naszą pamięć. Niestety, dziś wszyscy jesteśmy pogrążeni w smutku i ubolewamy nad jego odejściem. 

Zobacz także: "Beverly Hills 90210" wraca ze starą obsadą i to tego lata! Zobacz zapowiedź serialu 

W minionym roku musieliśmy pożegnać wiele gwiazd znanych ze świata muzyki, filmu, a także polityki. Zobaczcie, kto odszedł w 2018.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów