Luke Perry walczy o życie! Gwiazdor "Beverly Hills 90210" i "Riverdale" miał udar

"Beverly Hills 90210" aktorzy na planie: Jason Priestley, Luke Perry, Ian Ziering, Brian Austin Green
Fotografia: East News

Smutna informacja obiegła świat! Luke Perry, aktor znany z "Beverly Hills 90210" i "Riverdale", walczy o życie w szpitalu po przebytym udarze mózgu.

Tego się nie spodziewaliśmy. Zaraz po radosnych informacjach o powrocie "Beverly Hills 90210" media obiegła straszna wiadomość. Luke Perry, który w kultowym serialu z lat 90. wcielał się w postać Dylana, trafił do szpitala po tym, jak przebył rozległy udar mózgu. Gwiazdor obecnie walczy o życie. Przyjaciele z serialu opublikowali na swoich kontach na Instagramie poruszające wpisy, dodające Luke'owi i jego najbliższym wsparcia w tych ciężkich chwilach.

Zobacz także: "Beverly Hills 90210" wraca ze starą obsadą i to tego lata! Zobacz zapowiedź serialu

Luke Perry miał udar i walczy o życie

Luke do szpitala trafił już w środę. Jak donoszą zagraniczne media, pogotowie zabrało go z jego domu w Sherman Oaks. Następnie informacje te potwierdził menadżer aktora.

Według nieoficjalnych doniesień, gwiazdor został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i jest w bardzo poważnym stanie. 

Pan Perry jest pod obserwacją w szpitalu - następującą informację wydał menadżer aktora.

Aktor znany jest przede wszystkim z roli Dylana, choć ostatnio również mogliśmy oglądać go w popularnym serialu, "Riverdale". Przyjaciele z obu produkcji modlą się o jego zdrowie.

Przyjacielu. Ściskam cię mocno i przekazuję ci moją siłę - napisała Shannen Doherty.

Żadne słowa nie mogą wyrazić tego, co czuje moje serce po dzisiejszych szokujących informacjach. Módlmy się wszyscy o jego szybki powrót do zdrowia - napisał Ian Ziering. 

Kocham cię przyjacielu - napisał Cole Sprouse, aktor "Riverdale".

Serial "Beverly Hills 90210" już tego lata powróci na ekrany. Mieliśmy nadzieję również na powrót Dylana, co w obecnej sytuacji wydaje się niemożliwe. Trzymamy kciuki za szybki powrót Perry'ego do zdrowia. 

Zobacz także: Muzyka lat 90. jest popularna do dziś! 70 hitów

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów