Łukasz Szumowski ma koronawirusa! Gdzie się zaraził?

Róża Piasecka 28.09.2020
Łukasz Szumowski
Fotografia: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Łukasz Szumowski i jego rodzina mają koronawirusa - tak podał dziś rano Onet. Gdzie miało dojść do zakażenia?

Jak informuje Onet, były Minister Zdrowia Łukasz Szumowski miał zarazić się koronawirusem, a wśród zakażonych ma być także kilku członków jego rodziny - podaje Onet.pl. Według informacji podawanych przez portal, do zakażenia miało dojść w Polsce, po powrocie z zagranicznych wakacji.

Zobacz także: Jasnowidząca kobieta ostrzegała przed pandemią koronawirusa już we wrześniu! Teraz miała kolejne wizje

Łukasz Szumowski ma koronawirusa

Chociaż wielu krytykowało decyzję byłego Ministra Zdrowia, by w trakcie pandemii wybrać się na zagraniczne wakacje, Łukasz Szumowski uniknął koronawirusa podczas swojego pobytu w Hiszpanii. Kiedy żeglował na luksusowym jachcie, należącym do znajomego milionera, starał się zachowywać wszelkie środki ostrożności. Szumowski stwierdził 10 września w rozmowie z RMF FM:

Spędziliśmy ponad 100 godzin, żeglując. Na ląd zeszliśmy tylko raz - i to na wysepkę, z tego, co wiem, nie było ani jednego przypadku koronawirusa. Byliśmy we dwóch, więc było bezpiecznie.

Testy przeprowadzone po powrocie z wakacji dały wynik negatywny, więc kwarantanna nie była konieczna. Z informacji podawanych przez Onet wynika jednak, Szumowski miał zarazić się nim niedługo później, w Polsce.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów