Łukasz Piszczek już nie zagra w reprezentacji! O swojej decyzji poinformował fanów na Instagramie

Katarzyna Leszczyńska 06.08.2018
Zawodnicy polskiej reprezentacji - Łukasz Piszczek, Kuba Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Artur Jędrzejczyk - cieszą się ze zdobytej bramki
Fotografia: EAST NEWS

Jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji. Teraz poinformował o swoim odejściu z kadry. Fani piłkarza są zasmuceni. Będziemy tęsknić!

Od dłuższego czasu mówiono o tym, wciąż jednak mieliśmy nadzieję na to, że to tylko plotki. Dziś już wiemy oficjalnie – Łukasz Piszczek więcej nie zagra w barwach polskiej reprezentacji. Piłkarz poinformował fanów o swojej decyzji za pomocą Instagrama. To tym bardziej smutna wiadomość, ponieważ Łukasz był jednym z najdłużej reprezentujących nas zawodników.

Łukasz Piszczek odchodzi z reprezentacji

Łukasz Piszczek na co dzień gra w Borussi Dortmund i przez lata był jednym z trzech polskich piłkarzy w tym klubie, u boku Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego. Oprócz tego z dumą reprezentował nasz kraj przez 11 lat. Z orłem na piersi rozegrał 65 meczów. Teraz przyszedł czas na pożegnanie się z kadrą.

W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał – możemy przeczytać na Instagramie piłkarza.

To trudny czas dla polskiej reprezentacji. Po przegranej na mundialu odszedł trener Adam Nawałka. Teraz przyszedł czas na Łukasza Piszczka. Wiemy już, że nowym selekcjonerem kadry został Jerzy Brzęczek. Teraz nie pozostało nam nic innego, jak napisać – Łukasz dziękujemy. Będziemy wspominać jego występy w reprezentacji.

Zobacz także: O konflikcie Lewandowskiego i Błaszczykowskiego media pisały od lat. A jak jest teraz?

Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów