Łukasz Jakóbiak wyśmiany przez amerykańskiego youtubera. "Jesteś stalkerem. Ellen jest tobą przerażona"

Redakcja 17.03.2017
Łukasz Jakóbiak
Fotografia: www.instagram.com/20m2/

Prowadzący program nie pozostawił przysłowiowej suchej nitki na polskim "guru motywacyjnym". 

Amerykański youtuber ostro komentuje wizualizację "Level Up" Łukasza Jakóbiaka. Jego zdaniem to zawodowy stalker, a to co zrobił jest okropne i przerażające.

Łukasz Jakóbiak od ponad trzech lat podkreślał, że jego wielkim marzeniem jest wystąpić w programie Ellen DeGeneres. Kiedy za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że właśnie otrzymał zaproszenie od amerykańskiej dziennikarki i wystąpi w jej show, wielu Polaków nie kryło radości i dumy. W komentarzach gratulowali mu i trzymali za niego kciuki. Niestety, szybko okazało się, że to wszystko po prostu żart. 

Wideobloger opublikował film, z którego mogliśmy dowiedzieć się, że występ u Ellen DeGeneres to wyłącznie wizualizacja. Jakóbiak zbudował specjalne studio wzorowane na tym znanym z "The Ellen DeGeneres show" i znalazł aktorkę podobną do prowadzącej. Część jego fanów nie kryła oburzenia i zarzucała mu, że zrobił z ludzi idiotów. Co więcej, wiele osób stwierdziło, że czują się oszukani i jest im przykro. Co na to Jakóbiak? Wydaje się, że niespecjalnie przejął się negatywnymi komentarzami. Część osób jego występem jest przecież zachwycona. 

"Jesteś stalkerem!"

Wizualizacja Łukasza Jakóbiaka nie tylko była szeroko komentowana w polskich mediach, ale jak się właśnie okazuje, nawet w Stanach Zjednoczonych. Amerykański youtuber Ethan, który prowadzi kanał "h3h3Productions" opublikował film zatytułowany "Polish Guru Fakes Being on the Ellen Show", w którym nie pozostawia na "polskim guru" przysłowiowej suchej nitki. Twórca prześledził całą udawaną wizytę Jakóbiaka w studio dziennikarki i dołączył subiektywny komentarz. Amerykański youtuber zarzuca Jakóbiakowi przede wszystkim egoizm, wywyższanie się i to, że zachowuje się jak bardzo niebezpieczny stalker. 

On myśli, że jak Ellen to zobaczy to go zaprosi do siebie, ale tak naprawdę to zarygluje drzwi (...). To jest przerażająco przerażające. Zrobił fałszywy program Ellen, w którym opowiada jak prześladował Lady Gagę (...). Ten gość jest przerażający - przekonuje youtuber Ethan w opublikowanym filmie. 

Zdecydowanie najczęstszymi słowami, które możemy usłyszeć w filmie jest "stalker" i "przerażające". Nie bez powodu. Ethan komentuje także opowieść Łukasza Jakóbiaka i jego przygodę z piosenkarką Anastacią. Polak wyśledził jakim samolotem będzie leciała artystka i poprosił o miejsce obok niej. Oczywiście, podał się za jej przyjaciela, choć o żadnej przyjaźni nie ma przecież mowy. Zabawne? Niekoniecznie. 

Jesteś stalkerem, to jest niepokojące. Z tobą jest coś nie w porządku. Powinieneś być zawstydzony, to jest poniżające, żenujące i niebezpieczne. Prawdopodobnie nielegalne(...) Ty po prostu masz fetysz sławnych ludzi - śledzisz ich - to jest twoje zajęcie. To nie jest inspiracja. Twoje tłumaczenie, że to może zachwycić Ellen to nowy poziom obłędu. Koleś, ona jest Tobą przerażona - powiedział Ethan. 

Zdaniem amerykańskiego youtubera, film Jakóbiaka przekracza granice żenady. Uważa, że to wcale nie jest nowy poziom wizualizacji, a jedynie obłęd i nowy poziom utraty zmysłów.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów