Łukasz Jakóbiak zdobył się na coming out. "Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem"

Julita Buczek 23.03.2020
Łukasz Jakóbiak
Fotografia: Tomasz Zukowski/East News

Popularny YouTuber zdobył się na odwagę i wyznał, że jest homoseksualny. Okazuje się, że przyznanie tego przed samym sobą zajęło mu bardzo dużo czasu.

Łukasz Jakóbiak to popularny YouTuber, który od kilku lat prowadzi kanał "20m2". To właśnie w nim 36-latek  postanowił zrobić swój coming out.Sprawdźcie, co powiedział w swoim show.

Łukasz Jakóbiak wyznaje, że jest gejem

Popularny showman w ostatnim odcinku swojego programu, zdobył się na bardzo szczere wyznanie. Okazuje się, że 36-latek jest gejem!

To, o czym mówię, jest ważne dla mnie, żebym mógł czuć się wolny. Nigdy jeszcze nie mówiłem, że jestem gejem - powiedział w programie.

W dalszej części programu postanowił opowiedzieć, dlaczego właśnie teraz zdobył się na taką szczerość. Youtuber już kilka razy myślał o tym, aby opowiedzieć, o tym w swoim show, jednak jak się okazuje, nie miał na tyle odwagi.

To niesamowite, bo nagrałem o tym materiał już trzy razy, ale nie emitowałem go, bo za każdym razem wynajdywałem coś: tu źle światło, tu źle wyglądam. Chcę być wolny. Mam pełną akceptację rodziny, od kiedy wiedzą. Otaczałem się światem, w którym czytałem, że homoseksualizm jest czymś złym, więc pozwoliłem sobie to ukryć, schować to w najgłębsze zakamarki. Teraz wiem, że moja dusza wybrała tak, jak wybrała. Ja się cieszę z tego wyboru. Ale teraz chcę być wolny, chcę mieć możliwość niekrępowania się, chcę żyć coraz bardziej!

Zobacz także: Książę Albert II zarażony koronawirusem! Jaki jest jego stan zdrowia?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów