12.09.2017 13:42

Kobieta po porodzie nie mogła poradzić sobie z kilogramami. Pomogła jej pielęgniarka, dzięki słowom napisanym nad wagą

Na świecie potrzeba więcej takich ludzi. 

Mariah Kaitlyn

Fotografia: Instagram/mariahkaitlynherrera

Mariah Kaitlyn po porodzie nie potrafiła wrócić do poprzedniej wagi. Pomimo starań nie traciła kilogramów, a kolejne wizyty u specjalistów sprawiały, że stawała się coraz bardziej zamknięta w sobie, nieszczęśliwa i niepewna.

Wszystko się zmieniło po wizycie w jednym ze szpitali, gdzie nad wagą wisiała mała różowa kartka, która zmieniła punkt patrzenia kobiety. Dzięki przekazowi zamieszczonemu przez jedną z pielęgniarek młoda matka na nowo spojrzała na swoje ciało przyjaźnie i poczuła się piękna. Postanowiła podzielić się swoją historią na Instagramie, aby również inne kobiety mogły poczuć się wyjątkowe. 

"

Już drugi raz widzę to, u tego lekarza i kocham to! Serio! Taka kartka powinna być dołączona do każdej wagi. Te słowa zupełnie zmieniły to, jak się czuję i moje podejście do ponownego ważenia - napisała.  "

Na różowej kartce możemy przeczytać, że waga jedynie pokazuje liczebną wartość, z jaką działa na nas grawitacja, trzymając nas przy ziemi. Jednak to nie najważniejsze słowa, które na niej znajdziemy.

"

Ta waga ma tylko pokazać ci liczbową wartość, z jaką jesteś przyciągana przez grawitację. Nie powie ci, jak piękna jesteś, ilu twoich przyjaciół i członków rodziny cię kocha czy jak jesteś niesamowita! Twoja pielęgniarka - brzmi pełen przekaz.  "

Wspaniałe słowa

Wiele młodych kobiet skomentowało publikację kobiety. Były zachwycone pięknym przekazem, który każdego podniesie na duchu. 

"

Miłość nie jest widoczna na wadze, wspaniałe słowa. "

"

Waga nie powie ci kim jesteś - pisały.  "

Takie wsparcie przydaje się każdemu ;)

giphy (31)