Ludwik Borkowski po wygranej w "Ameryka Express" został kelnerem!

Malwina Wasilewska 25.06.2019
Ludwik Borkowski
Fotografia: Instagram.com/ludwikborkowski/

Uczestnik telewizyjnego show opowiedział o tym, co wydarzyło się w jego życiu po programie.

Ludwik Borkowski wraz z Michałem Żuławskim w 2016 roku zostali zwycięzcami "Ameryka Express". Obaj panowie podzielili się nagrodą główną wynoszącą 90 tys. zł, jednak mimo to Borkowski zmuszony był wyjechać do pracy za granicę. Aktualnie przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie dorabia jako kelner.

Ludwik Borkowski pracuje jako kelner w Wielkiej Brytanii

Ludwik Borkowski jest aktorem, jednak z powodu braku propozycji zawodowych pojechał do Londynu, gdzie pracuje jako kelner. Towarzysz Michała Żuławskiego myślał, że udział "Ameryka Express" pomoże mu w zrobieniu kariery, ale finalnie nie przełożył się na sukces.

Skoro trzeba pracować, to wybrałem sobie taką drogę typowo aktorską. Co robią aktorzy na Zachodzie? Są kelnerami, więc ja też nim jestem. Jak to mówił Tom Hanks, gdyby to było łatwe, to by to robili wszyscy, więc krótko mówiąc, trzeba się trochę postarać i zaprzeć w sobie, żeby coś osiągnąć - wyznał Ludwik Borkowski w "Dzień Dobry TVN".

Okazuje się, że 45 tys. zł, które Ludwik wygrał w programie, przeznaczył na spłatę długów.

Tutaj jest pierwszy etap kursu, który sobie zaplanowałem. Dalsze etapy są w Los Angeles. Jedyne, czego teraz potrzebuję to pieniędzy, bo tu jest strasznie drogo, więc muszę pracować - opowiedział w "Dzień Dobry TVN". A co z pieniędzmi z programu? - Poszły już miesiąc po programie. Chwila moment. Poszły na długi - dodał.

Jak widać, nie zawsze udział w popularnym show otwiera drogę do kariery. Trzymamy kciuki za Ludwika i mamy nadzieję, że w końcu spełnią się jego marzenia zawodowe.

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów