Córka Jacka Nicholsona już nie jest małą dziewczynką. Jak wygląda dziś?

Hanna Skowron 08.04.2019
Lorraine Nicholson, Jack Nicholson i Rebecca Broussard
Fotografia: ASSOCIATED PRESS/East News

Podobna do taty czy do mamy?

Lorraine Nicholson to owoc związku Jacka Nicholsona z Rebbecą Broussard. Urodziła się w 1990 roku. Jest aktorką i początkującą reżyserką. 29-latka stroni od blasku fleszy, ale jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje także zdjęcia ze sławnym tatą.

Córka Nicholsona poszła w ślady ojca. Kim jest dzisiaj?

Choć szybko wkroczyła do świata show-biznesu, nigdy nie chciała odcinać kuponów od popularności swojego ojca. Rzadko pozuje na ściankach i nie jest bohaterką skandali.

Lorraine debiutowała w światku filmowym już w wieku 13 lat. Od razu znalazła się w gronie znakomitych aktorów. Zagrała u boku ojca i Diane Keaton w "Lepiej późno niż później". Pojawiła się jeszcze w paru produkcjach, m.in. "Najlepszy ojciec świata", "Klik: I robisz, co chcesz", "Surferka z charakterem", " Prettyface" i "Hacker".

Ostatnio zajęła się reżyserią. Nakręciła dwa krótkometrażowe filmy.

29-latka to piękna kobieta, więc urodę z całą pewnością odziedziczyła po mamie. Nie brakuje jednak głosów, że jest podobna do młodego Jacka. A wy, co myślicie?

Zobacz także: Jack Nicholson jeszcze nigdy nie wyglądał tak źle. Co się dzieje?

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów