Lorde spotkała fankę w sklepie. Zrobiła dla niej coś niesamowitego. "Myślałam, że śnię"

Emilia Klima 01.06.2017
Fanka zaskoczyła Lorde
Fotografia: Twitter.com/ThatEmely

To był wyjątkowy dzień w życiu jednej z kasjerek w sklepie ze zdrową żywnością. 

Lorde w jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że sława, której doświadczyła jako nastoletnia dziewczyna była dla niej trudnym doświadczeniem i brakuje jej normalności w codziennym życiu. Wygląda na to, że gwiazda za wszelką cenę chce zachować jej jak najwięcej. Parę dni temu wybrała się do sklepu ze zdrowymi koktajlami. Została tam od razu rozpoznana przez kasjerkę, która niedawno zaczęła tam pracę. I okazała się być wielką fanką wokalistki. 

Paniom rozmawiało się tak miło, że Lorde nie miała nic przeciwko temu, że fanka nagrała ich spotkanie. Którym póżniej pochwaliła się na Twitterze.

To moja pierwsza znana klientka, jest z nami Lorde - zapowiedziała nieoczekiwane pojawienie się wokalistki na swoim Twitterze. 

Lorde to najlepsza idolka na świecie

Na tym niespodzianki dla kasjerki się nie skończyły. Wokalistka była tak urzeczona jej osobą, że napisała później do niej prywatną wiadomość i zaproponowała bilet na swój występ podczas Governor’s Ball. Lorde napisała, że chciała zaproponować jej to w sklepie, ale się zawstydziła. Podekscytowana kasjerka oczywiście się zgodziła, a konwersacją pochwaliła się na swoim profilu.

Właśnie się obudziłam i zastanawiam się, czy to się wczoraj wydarzyło to sen, czy prawdziwe życie - napisała pod zdjęciem.

Lorde zaskoczyła fankę
Fotografia: Twitter/ThatEmely

Czy Lorde to najfajniejsza gwiazda na świecie? Są na to bardzo duże szanse ;)

tumblr_muw9n0K7Zk1sk9772o1_500
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów