Lopez i Affleck byli parą 15 lat temu. Jennifer dopiero teraz opowiedziała o powodach rozstania. Mocne słowa

Katarzyna Leszczyńska 06.11.2017
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Fotografia: EAST NEWS

Rozstanie nie było dla niej łatwe.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli parą od 2002 roku. W 2003 roku zagrali nawet parę w filmie „Gigli”. Stworzyli jeden z najpopularniejszych związków w Hollywood i byli nazywani przez fanów „Bennifer”. W 2004 roku jednak ich relacja się zakończyła. Później byli związani z różnymi osobami. „Vanity Fair” przeprowadziło szczerą rozmowę z Jennifer Lopez, m.in. o jej życiu uczuciowym. Gwiazda opowiedziała o swoim związku i rozstaniu z Benem Affleckiem.

Jak się okazało ich krótki, jednak intensywny związek, przerodził się nawet w ślubne plany. Okazało się, że była to relacja, która nie sprzyjała Jennifer. Lopez szczerze opowiedziała o następstwach ich występu w filmie oraz końcu ich związku.

Zostałam wypatroszona. Straciłam poczucie własnej wartości i zastanawiałam się, czy należę jeszcze do tego biznesu, czy może pozbawił mnie wszystkiego. (…) Mój związek zniszczył się na oczach całego świata. Potrzebowałam dwóch lat, żeby się podnieść – powiedziała „Vanity Fair”.

Jak widać po jej słowach, Lopez długo nie mogła poradzić sobie z rozstaniem ze znanym aktorem. Ich związek przez kilka lat był na ustach całego świata. Nic więc dziwnego, że musiała przywyknąć do nowej sytuacji. Na początku lipca krążyły plotki, że para wróciła do siebie. Lopez jednak jest w szczęśliwym związku z Alexem Rodriguezem, o czym świadczą jej zdjęcia, na których wygląda promiennie. Ben Affleck natomiast przez 12 lat był mężem Jennifer Garner. Niedawno jednak zaczął spotykać się z producentką telewizyjną Lindsay Shookus. Jak widać, oboje ułożyli sobie życie po rozstaniu. 

Ben Affleck i Jennifer Garner
Fotografia: EAST NEWS
Ben Affleck i Lindsay Shookus
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów