Lokaj Diany przytacza słowa matki księżnej: "Wychowałam k***ę"

Księżna Diana w fioletowej marynarce z perłami
Fotografia: Tim Rooke/Rex Features/East News

Księżna Diana nie miała łatwego życia. Również ze swoją mamą. Okazuje się, że Lady Di odbyła z nią trudną rozmowę telefoniczną, której świadkiem był lokaj.

Film dokumentalny "Princess Diana's Wicked Stepmother" opowiada historię baronowej Raine Spencer, która była macochą księżnej Diany. W dokumencie można jednak znaleźć informacje na temat biologicznej mamy Lady Di, Frances Shand Kydd. Lokaj księżnej donosi, że był świadkiem rozmowy telefonicznej Diany i jej mamy, podczas której Frances nawyzywała córkę od najgorszych. Wszystko dlatego, że księżna Diana spotykała się z muzułmaninem.

Zobacz także: Książę Karol upokorzył księżną Dianę. Na jaw wyszedł intymny sekret pary

Matka księżnej Diany nawyzywała córkę przez telefon

Paul Burrell latami pracował w Pałacu Kensington. Teraz wystąpił w dokumencie, w którym przekonuje, że był świadkiem, jak matka księżnej Diany wyzywała córkę przez telefon.

Ponoć zapłakana Lady Di zawołała lokaja, żeby ten przysłuchał się jej rozmowie z matką.

Pamiętam, jak krzyknęła: "Paul, chodź tu proszę. Chodź szybko". Więc wbiegłem po schodach do jej pokoju. Leżała zwinięta w kłębek z telefonem przy uchu i skinęła na mnie, bym podszedł bliżej. Usłyszałem, co wtedy powiedziała jej matka - opowiada Burrell.

Okazuje się, że Frances nawyzywała córkę od najgorszych w związku z plotkami o jej romansie. Diana wówczas spotykała się z Mohamedem Al-Fayedem, znanym jako Dodi. Wcześniej ponoć była zakochana w chirurgu, Hasnacie Khanie. To nie podobało się jej matce.

"Taka właśnie jesteś. Wychowałam k***ę, która prowadza się po mieście z muzułmanami". Krzyczała: "Powinnaś się wstydzić!". Diana szlochała, błagając: "Mamusiu, proszę, nie mów tak do mnie. Nie nazywaj mnie tak". Błagała ją i błagała - wspomina lokaj. 

Po tym zdarzeniu księżna miała ograniczyć kontakty ze swoją matką. Niedługo potem zginęła w wypadku.

Zobacz także: Książę Karol ukrywa swoją prawdziwą orientację seksualną? Szokujące doniesienia tabloidów

Myślisz, że znasz wszystkie tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej? Sprawdź się w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów