7 rzeczy, ktorych kobiety nie znoszą u mężczyzn

mężczyzna
Fotografia: Shutterstock

Wasi faceci też mają z tym problem?

Mówi się, że to mężczyźni są wzrokowcami, ale kobiety też przykładają dużą wagę do wyglądu przedstawicieli płci przeciwnej. Są takie rzeczy, których nie znosimy w facetach, a oni zwykle nie mają o tym pojęcia. Poznajcie pełną listę!

Czego kobiety nie znoszą u mężczyzn?

W sieci pojawiło się mnóstwo artykułów na temat damskich ubrań, fryzur, trendów, których faceci w nas nie akceptują. Teraz najwyższy czas przyjrzeć się facetom! Okazuje się, że panowie w wielu kwestiach też powinni się poprawić. Oto lista 7 rzeczy, których kobiety nie znoszą u mężczyzn.

1. Zaniedbane dłonie i paznokcie

Zaczynasz interesować się mężczyzną, patrzysz na jego twarz, ubiór, aż w końcu zwracasz uwagę na jego dłonie i... czar pryska! Zaniedbane, brudne i obgryzione paznokcie u facetów wyglądają okropnie. Nawet najprzystojniejszy facet z takimi dłońmi przestaje budzić nasze zainteresowanie.

2. Wypchane kieszenie

Mężczyźni często noszą w kieszeniach swoich spodni trzymaj wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak portfel, kluczyki od samochodu, klucze do mieszkania itp. Niestety zdaniem kobiet facet z wypchanymi kieszeniami wcale nie wygląda interesująco.

3. Wygniecione ubrania

Wielu mężczyzn unika żelazka jak ognia. Szkoda, bo w pogniecionych ubraniach z pewnością nie podbiją naszych serc. Faceci swoim niechlujnym wyglądem skutecznie nas od siebie odstraszają.

4. Niechlujna fryzura

Kobiety lubią u mężczyzn kontrolowany nieład na głowie. Jednak patrząc na niektórych facetów, mamy wrażenie, że włosy wymykają się spod kontroli... Tym panom radzimy zaopatrzyć się w grzebień.

5. Za duże ubrania

Mimo że oversize jest teraz w modzie, to są takie części męskiej garderoby, które powinny być dopasowane do sylwetki, o czym najwyraźniej niektórzy mężczyźni zapominają. Za duża marynarka czy za długie nogawki spodni to błędy, które panowie najczęściej popełniają podczas doboru garderoby.

6. Brudne buty

Ubłocone buty to największa zmora u panów w sezonie jesienno-zimowym. W takim obuwiu nikt nie wygląda pociągająco. Radzimy mieć przy sobie chusteczkę, aby w każdej chwili można było zmyć brud.

7. Piwny brzuch

Na ten temat można by mówić godzinami. Zamiast iść na siłownię i zmienić dietę wielu mężczyzn woli spotykać się z kumplami na piwo, a potem dziwią się, że ich brzuchom daleko do czteropaku Liama Hemswortha.

Wierzysz w przeznaczenie? A może szukasz idealnego partnera/partnerki? Koniecznie weź udział w naszym quizie i sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia.

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

1. W którym kwartale wypada data twoich urodzin?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów