Hanna Lis nie komentowała doniesień o rozstaniu z mężem. Teraz wydała oświadczenie

Katarzyna Leszczyńska 25.01.2018
Hanna Lis
Fotografia: Instagram/Hanna Lis

Fani wspierają dziennikarkę.

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja o tym, że Hanna Lis i Tomasz Lis postanowili się rozstać po 10 latach małżeństwa. W związku z tym na temat pary pojawił się szereg artykułów, w których komentowano zarówno rzekomą wyprowadzkę dziennikarki, jak wszystko co związane z ich małżeństwem. Głos w sprawie zabrała nawet Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz także: Korwin-Piotrowska skomentowała rozstanie Lisów. Fani krytykują jej wpis: Nie spodziewałam się tego po tobie

Do tej pory żadne z nich nie komentowało kwestii związanych z rozstaniem. W związku z całą sytuacją, media poruszyły również temat córek dziennikarki. Teraz Hanna Lis zdecydowała się wydać bardzo wymowne oświadczenie, w którym skupiła się przede wszystkim na dzieciach. Zaapelowała do dziennikarzy o uszanowanie prywatności jej dzieci, które nie są osobami publicznymi.

Apeluję do dziennikarzy oraz właścicieli kolorowej prasy i plotkarskich portali, proszę: zostawcie dzieci w spokoju. Nie są osobami publicznymi, nie chcą nimi być. Nie jestem, niestety, w stanie ochronić swojego życia prywatnego, ale o ich spokój będę walczyć. Ściskam wszystkich moich Insta-Przyjaciół – napisała Lis na swoim Instagramie.

Jak widać Hanna Lis nadal nie odniosła się wprost do rozstania z mężem. Choć nie potwierdziła informacji podawanych przez media, nie zaprzeczyła również doniesieniom o wyprowadzeniu się z domu.

Zobacz także: Jak wyglądał pierwszy mąż Hanny Lis?

Fani wspierają Hannę Lis

Internauci wyrazili w komentarzach słowa poparcia dla apelu dziennikarki. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów, które mają na celu dodanie otuchy Lis. Informacja o rozstaniu pary z pewnością poruszyła wielu ludzi, którzy im kibicowali.

Pani Haniu, jest pani super silną babką i pewnie córki są podobne do pani. Proszę się nie przejmować. Niestety w obecnym świecie jest coraz więcej ludzi bez zasad.

Proszę się trzymać, nawet jeżeli trudny czas przed panią.

Brawo pani Haniu, ja bym też walczyła jak lwica. Mam nadzieję, że ten apel przyniesie jakiś skutek.

Dziennikarka ostatnio pojawiła się na pokazie kolekcji marki Badura. Było to jej pierwsze publiczne wyjście od czasu pojawienia się doniesień o rozstaniu. Czekamy nadal na oficjalne informacje w tej sprawie. 

Hanna Lis i Tomasz Lis
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów