Lipnicka 3 lata temu rozstała się z Porterem. Teraz zdecydowała się pokazać męża, z którym wzięła sekretny ślub. Jak się poznali?

Katarzyna Leszczyńska 31.01.2018
Anita Lipnicka opowiada o mężu
Fotografia: Facebook/Anita Lipnicka

Piosenkarka po raz pierwszy opowiada o swoim życiu uczuciowym.

Anita Lipnicka sławę zdobyła w latach dziewięćdziesiątych, śpiewając w bardzo popularnym wówczas zespole Varius Manx. Piosenkarka później postanowiła zrobić karierę solową. Nagrała płytę wspólnie z Johnem Porterem, z którym oprócz muzyki połączyła ją również miłość. Para zeszła się w 2003 roku i byli uwielbiani przez wielu fanów. Dlatego też wszystkich zaskoczyła informacja, że wokalistka rozstała się z Porterem w 2015 roku.

Związek Lipnickiej i Portera trwał 12 lat. Para doczekała się córki Poli. O rozstaniu poinformował sam muzyk przy pomocy swojego konta na Facebooku. I choć rozstali się prywatnie, Porter napisał wówczas, że nadal są połączeni muzycznie i będą razem koncertować. Oprócz tego wspólnie wychowują córkę.

Anita i ja idziemy własnymi drogami – to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile oddzielają nas od siebie – pisał wówczas Porter.

Od tego czasu życie prywatne Anity Lipnickiej pozostawało tajemnicą. Przez ostatni rok piosenkarka przygotowywała solową płytę i skupiła się na karierze. We wrześniu 2016 roku na Facebooku Lipnickiej pojawiły się jednak zaskakujące zdjęcia, które wprawiły fanów piosenkarki w zaskoczenie.

Lipnicka o nowym mężu

Anita Lipnicka we wrześniu 2016 roku opublikowała fotografie ze swojego ślubu z tajemniczym Markiem, który dla wokalistki porzucił karierę w branży reklamowej i przeprowadził się z Anglii do Polski. Lipnicka do tej pory nie zdradzała nic na temat swojego życia prywatnego. Teraz jednak w „Uwadze!” opowiedziała o swoim małżeństwie.

Byłam samotną matką, mieszkałam sama i z trasy wracałam do pustego domu i sobie myślałam, Boże, ciekawe, czy ja kiedykolwiek będę miała szansę jeszcze na jakąś relację. Nie spodziewałam się, że będę miała taką, czyli najmocniejszą z możliwych – opowiedziała Lipnicka.

Para spontanicznie podjęła decyzję o ślubie. Markowi również bliska jest sztuka. Mężczyzna zajmuje się malarstwem. Stworzył nawet teledysk do utworu „Ptasiek” i okładkę płyty Anity Lipnickiej. Piosenkarka czule opowiada o swoich relacjach z nowym mężem.

Jest mega kochany, bardzo opiekuńczy, bardzo romantyczny. Przez 10 lat wychowywał swoje dzieci sam, więc jest bardzo wyćwiczony, wytrenowany w sytuacjach domowych. (…) Oprócz tego jest bardzo męski – dodaje Anita Lipnicka.  

Para wspólnie wychowuje córkę Anity Lipnickiej. Co jakiś czas do Polski przyjeżdżają również dzieci Marka z pierwszego małżeństwa, którymi para wspólnie się zajmuje. Zobaczcie sami, jak Anita Lipnicka opowiada o swoim partnerze.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów