Lionel Messi wziął ślub, ale wszyscy dyskutują o sukni jego matki. "Brak szacunku dla panny młodej"

Redakcja 03.07.2017
Lionel Messi, Antonella Roccuzzo i syn Thiago
Fotografia: ONS

Czyżby matka piłkarza swoją kreacją chciała przyćmić pannę młodą? 

30 czerwca 2017 roku Lionel Messi poślubił wieloletnią partnerkę Antonellę Roccuzzo. Uroczystością, w której wzięło udział około 250 osób, żyła niemal cała Argentyna. Niestety, nie obyło się bez małego zgrzytu. 

Jeden z najlepszych piłkarzy świata swoją wybrankę poznał, gdy oboje byli jeszcze dziećmi. Choć są razem już od wielu lat, a nawet mają dwoje dzieci, dopiero teraz zdecydowali się sformalizować związek. Przysięgę złożyli w Rosario w Argentynie, skąd oboje pochodzą. Przyjęcie weselne odbyło się w hotelu City Center Complex, przed którego wejściem fotoreporterzy mieli możliwość uwiecznić na zdjęciach młodą parę i ich gości. I to właśnie dzięki ich relacji, świat dowiedział się, że matka pana młodego popełniła faux pas. 

Celia Cuccittini na tę szczególną okazję wybrała suknię, która zdaniem niektórych, do złudzenia przypomina tę, którą miała na sobie panna młoda. Jak podaje Dailymail.co.uk, wszyscy byli zaskoczeni, gdy matka Messiego pojawiła się na czerwonym dywanie ubrana w srebrno-białą suknię z koronki. A jak zauważa tabloid, w Argentynie przyjście na ślub w podobnej kreacji do panny młodej, jest uważane za brak szacunku. 

Celia Messi, Jorge Messi, Maria Sol Messi
Fotografia: ONS

Celia Messi, Jorge Messi, Maria Sol Messi

Wielka wpadka? 

Co więcej, brytyjski "Daily Mail" sugeruje, że matka piłkarza nie ma najlepszych relacji z jego żoną, stąd też wybór takiej kreacji. Niektórzy twierdzą, że srebrno-białą suknią chciała przyćmić pannę młodą.

Bez względu na to, gdzie leży prawda, pewne jest, że państwo młodzi tego dnia prezentowali się wyjątkowo dostojnie. Nic nie wskazuje też na to, aby komukolwiek udało się popsuć ich dobre humory ;-) 

Antonella Roccuzzo i Lionel Messi
Fotografia: ONS

Antonella Roccuzzo i Lionel Messi

Antonella Roccuzzo i Lionel Messi
Fotografia: ONS

Antonella Roccuzzo i Lionel Messi

Celia Cuccittini, Jorge Messi, Maria Sol
Fotografia: East News

Celia Cuccittini, Jorge Messi, Maria Sol

Sukienki damskie - bez nich kobieca garderoba byłaby niepełna.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów