Linday Lohan zaangażowała się w pomoc uchodźcom. Rozdaje prezenty, a świat się z niej śmieje

Redakcja 20.10.2016
Lindsay Lohan z małymi Syryjczykami
Fotografia: East News

Lohan imprezuje - źle, Lohan pomaga uchodźcom - też niedobrze. Aktorka sama wystawia się na pośmiewisko.

Aktorka Lindsay Lohan, znana głównie z występowania w filmach dla nastolatków i ze swoich imprezowych wybryków, postanowiła zmienić swoje życie. Pojechała do Turcji i Grecji, aby pomóc syryjskim uchodźcom. Chce przekonać świat do tego, aby wspierał oba kraje w opiece nad uciekinierami wojennymi. Nawołuje do zaprzestania krytyki i do przyłączenia się do pomocy. 

W mediach pojawiają się zdjęcia aktorki całującej syryjskie dzieci, widzimy Lindsay Lohan wręczającą zabawki i pocieszającą matki. Jest rozpromieniona, być może to rola jej życia. Po wizycie w szpitalu w tureckim Sultanbevli, gdzie przebywają uchodźcy z Aleppo, wzruszona aktorka przytoczyła słowa Matki Teresy. Oczywiście wszystkie media nagłośniły sprawę, ponieważ to zachowanie było zaskakujące w kontekście tego, jakie duże skandale aktorka wywoływała w przeszłości i na jak złą opinię zapracowała w tak krótkim czasie. 

Nie każdy z nas może robić wielkie rzeczy, ale może robić drobne z miłością – napisała na Instagramie. – Zacznijmy pomagać uchodźcom z Syrii, tak jak obiecaliśmy.

Mogłoby się wydawać, że uchodźcom niezbędne są produkty do zaspokojenia najważniejszych potrzeb - czyli leki, jedzenie, koce, ubrania. Ale Lindsay Lohan jest innego zdania. Doszła do wniosku, że potrzebują więcej energii. Dlatego do obozów w Grecji i w Turcji rozesłała niemieckie energy drinki Mintanine. Amerykańskie media zwracają uwagę na to, że napoje wyprodukowała ta sama firma, która produkuje napoje sprzedawane w niedawno otwartym klubie nocnym w Gracji należącym do aktorki. 

Być może media przesadzają z krytyką aktorki, która przecież bardzo się stara, aby mieć nieskazitelny wizerunek. Jednak wizja tego, że promuje swoją dyskotekę w obozach dla uchodźców jest raczej absurdalna. 

Lindsay Lohan w tureckim obozie
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów