Lil Bub nie żyje. Właściciel pożegnał go we wzruszający sposób!

Julita Buczek 03.12.2019
Lil Bub
Fotografia: Instagram @iamlilbub

Na instagramowym koncie postanowił pożegnać go jego właściciel. To dla niego prawdziwa tragedia!

Lil Bub to amerykańska kotka, która sławę zdobyła dzięki zdjęciom wykonanym przez jej właściciela, które zostały umieszczone w serwisie Tumblr. Później jej zdjęcia zostały umieszczone w portalu społecznościowym Reddit.

"Lil Bub" na Facebookowym koncie ma ponad trzy miliony polubień. Popularna kotka doczekała się także własnego dokumentu "Lil Bub&Friendz", który swoją premierę miał na festiwalu filmowym Tribeca.

Lil Bub nie żyje

Znana kotka miała kilka deformacji genetycznych, krótsze kończyny, a także malutką żuchwę. To właśnie przez skróconą żuchwę nie mogła utrzymać języka w ustach. Adoptował ją Mike Bridavsky który, kiedy pierwszy raz ją zobaczył, powiedział: Hej, Bub!", tak właśnie kotka otrzymała swoje charakterystyczne imię. Lil Bub była zaangażowana w kampanie PETA, a także miała okazję poznać innego sławnego kota (Grumpy Cat).

Lil Bub zmarła we śnie 1 grudnia 2019 roku. Według jej właściciela od kilku miesięcy walczyła z infekcją kości.

Najdroższy BUB, nigdy cię nie zapomnę. Twojej miłości i wnoszenia radości w moje życie. Jestem zaszczycony, że wybrałeś mnie na swojego opiekuna. Odwiedź nas w swoich snach - napisał pogrążony w żałobie Mike.

Zobacz także: Zanim Meghan poznała Harry'ego, była związana z kucharzem. Dlaczego z nią zerwał?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów