Lidl wycofuje pomidory w puszce! Powód? Możliwe zanieczyszczenie produktów

Sylwia Bagińska 08.08.2018
Lidl - wycofuje produkt ze sprzedaży
Fotografia: shutterstock

Znany dyskont wycofuje ze sprzedaży krojone pomidory sort bazylia „Freshona” oraz „Italiamo”. Koniecznie sprawdź, czy nie masz ich w swoim domu!

Z komunikatu Lidl Polska z obrotu zostają wycofane produkty „Freshona” oraz „Italiamo” pomidory sort z bazylią z datą minimalnej trwałości do 31.12.2020 oraz numerem partii L327NDB 6A-31/12/2020 SI LB 224.

Zobacz także: Artykuł Przez 66 lat nie obcinał paznokci. Zobacz, jak teraz wyglądają

Znany dyskont wycofał swoje produkty ze sprzedaży z powodu możliwego zanieczyszczenia krojonych pomidorów plastikowym ciałem obcym. Ze względu na ryzyko zranienia w trakcie spożycia, Lidl Polska zwraca się do swoich klientów o zwrot i przede wszystkim zrezygnowanie z konsumpcji.

Z tego powodu producent zadecydował też o możliwości zwrotu produktów, za który klienci otrzymają zwrot kosztów nawet bez ukazania paragonu.

Lidl Polska w oficjalnym oświadczeniu przeprasza swoich konsumentów i zapewnia, że inne produkty tych marek nadal zostają w sprzedaży.

Zobacz także: W niektórych sklepach Lidla pracownicy zostali wyposażeni w słuchawki. Wytłumaczenie jest prostsze niż mogłoby się wydawać

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów