Lidl wycofuje produkt ze sprzedaży. Korzystanie z tej maszynki grozi pożarem i eksplozją

Anna Respondek 29.03.2018
Wózki Lidl
Fotografia: EAST NEWS

Przedstawiciele sklepu proszą o jak najszybszy zwrot produktu do sklepu. W związku z awarią wydali oficjalne oświadczenie.  

Na oficjalnej stronie Lidla pojawiło się ostatnio niepokojące ostrzeżenie. Przedstawiciele sklepu proszą o zwrot maszynki do strzyżenia włosów marki Silvercrest. Okazuje się, że jej używanie może grozić pożarem a nawet eksplozją. Aby dostać zwrot pieniędzy nie trzeba mieć przy sobie paragonu. 

Zobacz także: "Tania sobota" w Lidlu przyciągnęła klientów. Co można kupić?

Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1 marki Silvercrest o numerze 290952 ze względu na błąd produkcyjny została wycofana ze sprzedaży. Niestety wiele egzemplarzy urządzenia znajduje się już w posiadaniu klientów Lidla. Z tego względu sklep wydał oświadczenie. 

Z uwagi na błąd produkcyjny w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich - napisano. 

Do apelu dołączył się również producent urządzenia, który "prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia", a także "przeprasza nabywców za powstałe niedogodności". 

Maszynka była sprzedawana w Polskich sklepach od 14 grudnia 2017 roku. Zwrócić ją można bez okazania paragonu, jej koszt powinien być natychmiastowo zrekompensowany. 

Zobacz także: Lidl inwestuje w pracowników. Ta nowinka technologiczna ma pomóc im w obsłudze klienta

maszynka
Fotografia: Lidl.de

Autor: Anna Respondek

Szeroki wybór modnych sukienek renomowanych marek

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów