Lidl reklamuje akcję "Tania sobota". Takich promocji jeszcze nie było!

Martyna Wojciechowska 06.03.2018
Promocje w Lidlu
Fotografia: Facebook

Dyskont proponuje nową akcję "Tania sobota". Ten pomysł na pewno się wam spodoba.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich klientów Lidla. Popularny dyskont wprowadza atrakcyjną ofertę, która ma na celu zachęcić nas do zakupów w soboty, a nie w niedziele. Jak łatwo się domyślić, jest to kolejny pomysł przedstawicieli sieci sklepów na walkę z zakazem handlu w niedziele. Z reklam i informacji prasowych dowiadujemy się, że w ramach akcji "Tania sobota" niektóre produkty zostaną obniżone nawet do 50 proc.

Zobacz także: W niektórych sklepach Lidla pracownicy zostali wyposażeni w słuchawki. Wytłumaczenie jest prostsze niż mogłoby się wydawać

Lidl wprowadził akcję "Tania sobota"

Zastanawiacie się, które produkty będą miały nową, niższą cenę? Tego jeszcze nie wiadomo. Dodajmy, że w zeszłą sobotę po promocyjnej cenie można było kupić m.in. wodę Żywiec Zdrój (-27 proc.), 1 kg bananów (-25 proc.), sałatę lodową (-52 proc). Skorzystacie z akcji promocyjnej "Tania sobota"?

Zobacz także: Do Lidla powraca uwielbiana przez klientów promocja. Dyskont nagrodzi lojalność

Przypomnijmy, że w dwie najbliższe niedziele (11 i 18 marca) sklepy będą zamknięte. A w kwietniu zakaz handlu nie będzie obowiązywać tylko w ostatnią niedzielę. Przypomnijmy, że zakaz handlu w niedziele nie będzie dotyczył placówek, w których za sprzedaż odpowiedzialny jest przedsiębiorca. Ponadto, niezależnie od obowiązującego kalendarza, otwarte będą też stacje paliw, apteki i szpitalne sklepiki.

Najmodniejsze legginsy damskie

Szeroki wybór żakietów damskich - wybierz idealny dla siebie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów