Zrób perfekcyjny manicure i pedicure w domu! Profesjonalny zestaw w Lidlu

Katarzyna Leszczyńska 24.05.2018
Trzy przyjaciółki pokazują swój piękny, kolorowy, wakacyjny manicure
Fotografia: Shutterstock.com

Profesjonalny manicure i pedicure w domu? Czemu nie! Wszystko dzięki temu urządzeniu, które teraz jest w okazyjnej cenie! 

Od dziś w Lidlu dostępna jest wyjątkowa promocja. Za jedyne 70 zł możecie otrzymać profesjonalny zestaw do pedicure i manicure. Dzięki niemu w prosty sposób przygotujecie swoje stopy i dłonie na wakacje, nie wychodząc z domu!

Zobacz także: Oto najmodniejszy makijaż tego lata! Zrobisz go w 5 minut!

W ofercie Lidla znalazła się właśnie frezerka z siedmioma wymiennymi nakładkami z filcu i szafiru. Dzięki niej możecie w domu samodzielnie wykonać perfekcyjny, profesjonalny manicure i pedicure hybrydowy, ale również żelowy, akrylowy lub klasyczny. Dzięki frezerce możecie przygotować paznokcie pod manicure, chociażby oczyszczając płytkę. Przy jej użyciu można skrócić paznokcie, wymodelować je, a nawet powycinać skórki. Sprawdzi się też doskonale w ściąganiu hybryd, żeli lub akryli.

Trzeba jednak uważać, ponieważ tego typu urządzenie zazwyczaj stosuje się w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Nieumiejętne stosowanie go może przynieść odwrotne skutki i zniszczyć płytkę. Warto jednak zapoznać się z jego stosowaniem i zainwestować. W internecie koszt frezerki waha się w granicach 150-300 złotych. Dlatego też kupując ją w Lidlu możecie wiele zaoszczędzić!

Zobacz także: Paznokcie hybrydowe krok po kroku. Jak zrobić hybrydę w domu?

Frezerka do manicure i pedicure w Lidlu
Fotografia: Lidl.pl

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie błędy urodowe popełniamy każdego dnia:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów