Licealista zaprosił Emmę Stone na swój bal maturalny. Odtworzył w tym celu scenę z "La La Land"

Mateusz Patyk 06.04.2017
Emma Stone i Jacob Staudenmaier
Fotografia: East News/YouTube.com

Takiej partnerki pozazdrościłby mu chyba każdy.

Trzeba mieć nie lada dystans do siebie połączony z odwagą, żeby zaprosić na szkolną imprezę zdobywczynię Oscara. Ale do odważnych świat należy, więc Jacob Staudenmaier z miejscowości Scottsdale w Arizonie nie zwklekając zabrał się do roboty. Postanowił wziąć na warsztat kultową scenę z początku filmu "La La Land", w którym Emma Stone zagrała u boku Ryana Goslinga.

W tym celu zmienił słowa piosenki "Another day of Sun", aby w jej treści podać jak najwięcej argumentów mogących przekonać aktorkę do przyjęcia zaproszenia. Nastolatek był też odpowiedzialny za reżyserię oraz choreografię, która jak widać do prostych nie należała. Całość została nagrana - podobnie jak w oryginale - pojedynczym ujęciem.

La La Land Another day of Sun
Fotografia: YouTube.com/LionsgateFilmsUK

Kadr z filmu "La La Land"

Chcieć to móc

Pomysłowy twórca licząc na rozgłos, umieścił wideoklip zarówno na Twitterze oraz w serwisie YouTube.com. Od czasu wrzucenia trwającego prawie dwie i pół minuty filmu do sieci, obejrzano go łącznie ponad 100 tysięcy razy.

Staudenmaier zapytany przez należącą do lokalnych mediów stronę WWMT.com, skąd pomysł na tak kreatywne zaproszenie wyznał, że idea narodziła się... z żartu. Szkolni koledzy podkreślając podobieństwo chłopaka do Goslinga, prześmiewczo zachęcali go do pójścia na bal maturalny z Emmą Stone. Ambitny licealista wziął tę radę do serca.

Na szczęście w razie odrzucenia przez gwiazdę filmu "La La Land" tego romantycznego i zabawnego zaproszenia w formie teledysku, nastolatek nie pójdzie sam na potańcówkę. Stwierdził, że w razie niepowodzenia i braku odzewu ze strony aktorki, ma zapewnioną "zapasową randkę". Pytanie tylko, czy zastępcza partnerka zgodziła się na taki układ z sympatii, czy z litości...

Zobacz oryginalne zaproszenie Emmy Stone na maturalny bal:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów