Liam Payne zdobył się na szczere wyznanie dotyczące ojcostwa w wieku 23 lat. "Wystraszyłem się"

Julita Buczek 08.11.2019
Liam payne
Fotografia: Instagram @liampayne

Znany wokalista w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział, jak wpłynęła na niego wieść o ciąży partnerki.

Liam Payne od 2015 roku prowadzi karierę solową. Od tego czasu znany jest głównie ze swojego burzliwego życia osobistego. Wokalista zasłynął związkiem ze starszą od siebie o 10 lat partnerką. To właśnie z nią doczekał się synka, którego nazwał Bear. Niedawno postanowił opowiedzieć o swoim związku i wczesnym ojcostwie.

Liam Payne opowiedział o wychowaniu syna

Liam Payne został ojcem w wieku 23 lat i był to dla niego niesamowity szok. Do tej pory chodził na imprezy, a nawet wykazywał skłonności do alkoholizmu. Kiedy dowiedział się o ciąży partnerki, nie był zadowolony. Liam opowiedział o wychowaniu syna w dokumencie "Ant Middleton & Liam Payne: Straight Talking" i to właśnie tam wyznał, że w wieku 23 lat nie był gotowy na ojcostwo.

Wystraszyłem się. Martwiłem się, że nie będę w stanie się nimi zaopiekować. Mam szczęście, że mam u boku osobę, która mnie rozumie oraz wie, przez co przechodzę - wyjawił w wywiadzie. 

Kiedy wokalista został ojcem, nie porzucił imprezowego stylu życia. Dalej chodził do nocnych klubów, a także podróżował po świecie. Jego partnerka miała tego dość i zadecydowała o rozstaniu w młodszym od siebie Liamem.

Co sądzicie o zachowaniu gwiazdy?

Zobacz także: Anna Mucha poprowadzi nowy program. Gwiazda będzie mogła rozwijać swoje pasje

Rozwiąż quiz

Czy wiesz, w którym państwie znajdują się te zabytki? Quiz dla prawdziwych podróżników!

Zabytek
Fotografia: Shutterstock

1. Do którego państwa musimy się udać, żeby zobaczyć ten zabytek?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów