Liam Hemsworth pokazał zdjęcie z Miley Cyrus. Nie była zadowolona z jego publikacji. "Dlaczego?"

Redakcja 12.07.2017
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fotografia: East News

Piosenkarka uznała, że na fotografii umieszczonej przez partnera wygląda po prostu źle. 

Liam Hemsworth na Instagramie opublikował zdjęcie z Miley Cyrus. Problem w tym, że fotografia nie przypadła do gustu piosenkarce, czemu dała wyraz w komentarzu. 

Związek Hemswortha i Cyrus nie zawsze był tak szczęśliwy, jak dziś. W 2013 roku po kilku latach bycia razem, para postanowiła zerwać zaręczyny. W 2016 roku niespodziewanie wrócili do siebie ogłaszając, że dają sobie drugą szansę. Wszystko wskazuje na to, że podjęli bardzo dobrą decyzję, bo o żadnym kryzysie w mediach nie ma ani słowa.

Czasem jednak, jak każda para, lubią się podroczyć. Tak jak ostatnio, gdy aktor opublikował na Instagramie zdjęcie, które nie spodobało się piosenkarce. 

Mój mały anioł i ja - napisał Liam Hemsworth. 

Choć zdjęcie jest naprawdę urocze, a wielu internautów jest nim zachwyconych, Miley Cyrus jest innego zdania. Piosenkarka zamieściła komentarz, którym nie pozostawia wątpliwości, że wolałaby, aby nigdy nie zostało opublikowane. 

Dlaczego. To. Zdjęcie lol - napisał artykułując każde słowo. 

Jednak już chwilę później fotografia pojawiła się również na jej profilu, z dołączonym krótkim podpisem: "Dlaczego". Cóż, najważniejsze, że para ma do siebie dystans. Cieszy również, że nie na wszystkich zdjęciach, które publikują w sieci, wyglądają jak gwiazdy z pierwszych stron gazet. Zwyczajna para? ;-)

giphy-downsized (35)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów